Rallijā “Sarma” būs gan jauni, gan klasiski ātrumposmi

Latvijas rallija čempionāta posmā “Sarma”, kas notiks nākamā gada pirmajā mēnesī, solās būt gan jauni, gan klasiski ātrumposmi.

Viens no vecākajiem Baltijas reģiona rallijiem, tradicionālais ziemas rallijs – Sarma – ir izraudzīts par 2015. gada Latvijas un Igaunijas ralliju čempionātu pirmo posmu, kā arī Latvijas rallijsprinta čempionāta otro posmu.

Līdz ar to pēc daudzu gadu pārtraukuma rallija Sarma norises laiks no februāra atkal ir pārcelts uz janvāri. Rallijam Sarma 2015 starts tiks dots 23. janvārī Apē, bet savā tradicionālajā mājvietā – Gulbenē – tas atgriezīsies 24. janvārī, kur būs rallija finišs un notiks uzvarētāju godināšana.

Apes un Gulbenes apkaimē jau ir izvēlēti rallija norisei nepieciešami ātrumposmi. To vidū ir gan pilnīgi jauni ātrumposmi, gan arī pēc ilgāka pārtraukuma tiks izmantoti ļoti klasiski un pieredzējušākajiem sportistiem ļoti labi pazīstami ātrumposmi. Trase ir veidota tā, lai tā liktos interesanta gan sportistiem, gan skatītājiem.

Šobrīd izvēlēto ceļu kvalitāte ir ļoti laba, bet pārējais ir dabas rokās. Organizatori cer, ka šoreiz ziema nepievils un ceļus klās pietiekami bieza ledus kārta, un ceļmalas ielenks biezas kupenas.

Vienlaikus ar Latvijas un Igaunijas rallija čempionātu dalībniekiem rallija Sarma 2015 trasē dosies arī Latvijas rallijsprinta čempionāta dalībnieki. Tiem rallijs Sarma būs otrais čempionāta posms, jo rallijsprinta sezona tiks atklāta nedēļu agrāk kaimiņu novadā.

Info: Ģirts Avotiņš
Foto: Dace Janova (4rati.lv)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *