Rallijā Kurzeme 2007 Vasaraudzis atkal startēs ar Nr.1 un WRC

Info: Skandi Auto Rally Team
Foto: Zigismunds Zalmanis

“Skandi Auto Rally Team” rallija komandas ekipāža Ivars Vasaraudzis un Valdis Spredzis šosezon, pateicoties saviem atbalstītājiem “Parex Līzings”, “Baltijas Apdrošināšanas Nams”, “Pata AB” un “Vianor”, savus līdzjutējus un visus citus rallija skatītājus priecē ar pasaules līmeņa rallija automašīnu “Mitsubishi Lancer WRC”. Arī rallijs “Kurzeme 2007”, kas 13. un 14. jūlijā notiks Liepājas un Aizputes apkārtnē, neiztiks bez šīs jaudīgās un ātrās automašīnas triumfa trasē.

Šīs sezonas laikā ekipāža Ivars Vasaraudzis un Valdis Spredzis arvien vairāk un vairāk ir pieradusi pie “Mitsubishi Lancer WRC” automašīnas, un rallijos ir krājusi gan pieredzi, gan zināšanas par to kā pareizi un atbilstoši ātrumposmu specifikai noregulēt šo pasaules rallija čempionāta prasībām atbilstošo automašīnu. Katrā rallijā tiek atklāti jauni noslēpumi un jaunas prasmes, kas nākotnē palīdzēs šai “Skandi Auto Rally Team” rallija komandas ekipāžai, kura tuvākajā nākotnē gatavojas pārbaudīt savus spēkus kādā no pasaules rallija čempionāta posmiem.

Pirms rallija “Kurzeme 2007” ekipāža aizvadīja treniņu sesiju, kurā atsvaidzināja savas prasmes un centās rast pareizo regulējumu rallija “Kurzeme 2007” pirmajiem ātrumposmiem. Pēc treniņiem “Mitsubishi Lancer WRC” automašīnas pilots Ivars Vasaraudzis atklāja: “katros treniņos izdodas atklāt ko jaunu, kaut arī darba pienākumi ikdienā traucē koncentrēties un nepārtraukti analizēt ko un kā nākamajos treniņos vajadzētu darīt. Diemžēl rallija pilota darbs nav mana ikdiena. Tāpēc treniņi vairāk kalpo zināšanu un prasmju atsvaidzināšanai, kā arī kārtējai pierašanai pie rallija automašīnas.”

Pēc iepazīšanās ar visiem rallija “Kurzeme 2007” ātrumposmiem 12. jūlija vakarā ekipāža Ivars Vasaraudzis un Valdis Spredzis atzinīgi novērtēja trases sagatavotību rallijam.

Valdis Spredzis: “rallija “Kurzeme” trasē šogad iekļauti klasiskie Kurzemes ātrumposmi. Šobrīd trases segums ir ļoti labs, tas nav ne pārāk salijis, ne pārāk izžuvis. Ja saglabāsies līdzīgi laika apstākļi, tad visiem rallija faniem un līdzjutējiem būs iespēja vērot lielisku ralliju divu dienu garumā un tiem nebūs jāuztraucas ne par pārāk lieliem putekļiem, ne dubļiem. Savukārt mēs, cenšoties uzvarēt arī šajā rallijā, parūpēsimies par rallija sportisko pusi un mēģināsim maksimāli nodemonstrēt “Mitsubishi Lancer WRC” rallija automašīnas jaudu un ātrumu.”

Ivars Vasaraudzis: “Šogad ir izveidota ļoti interesanta rallija trase. Organizatori, izmantojot klasiskos ātrumposmus un iekļaujot jaunus elementus, ir sagādājuši trasi, kas būs vienlīdz interesanta gan dalībniekiem, gan skatītājiem. Es šajā rallijā turpināšu pilnveidot savu braukšanas stilu un mēģināšu iespējami labi “pieslīpēties” pie WRC automašīnas. Centīšos braukt ļoti ātri un nepieļaut kļūdas, kas mani vajāja iepriekšējos rallijos.”

LMT Latvijas atklātā Čempionāta un kausa izcīņas autorallijā 2007. gada sezonā ir aizvadīti četri no septiņiem posmiem, un ekipāža Ivars Vasaraudzis un Valdis Spredzis ir pārliecinoši līderi “A plus” ieskaitē. Līderu pozīcijās komandu ieskaitē ir arī rallija komanda “Skandi Auto Rally Team”.

Rallijs “Kurzeme 2007” sāksies 13. jūlijā ar pilnīgi jauna Liepājas pilsētas ātrumposma startu pulksten 18:10, kam sekos divi ātrumposmi Aizputes apkārtnē. Otrajā sacensību dienā rallija ekipāžām būs jāsacenšas vēl piecos ātrumposmos, kuri noslēgsies ar finišu pulksten 17:20.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *