Rallijā “Cēsis” pēc pirmās dienas vadībā Bergmanis/Pūķis

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Piektdienas vakarā startēja Latvijas rallija čempionāta trešais posms “Rallijs Cēsis 2022”. Tika aizvadīti divi ātrumposmi, pēc kuriem vadībā izvirzījusies Edija Bergmaņa un Ivo Pūķa ekipāža.

Cēsīs rallija sacensības atgriezušās pēc ilgāka pārtraukuma un lielā cīņa par godalgām notiks sestdien, kad tiks veikti seši ātrumposmi. Šodien divreiz bija jābrauc 9.32 km garš dops.

SS1 “OCT Composites” ātrākie bija Emīls Blūms/Didzis Eglītis (“Mitsubishi Lancer Evo IX”), taču mazāk par divām sekundēm no viņiem atpalika igauņi Timmu Korge/Erki Pints (“Mitsubishi Lancer Evo X”) un Edijs Bergmanis/Ivo Pūķis (“Mitsubishi Lancer Evo IX”).

SS2 “Cēsis” ātrākie bija pasaules čempionāta dalībnieki Mārtiņš Sesks/Renārs Francis (“Škoda Fabia Rally2-Kit”). Šoreiz otrie bija Bergmanis/Pūķis, bet trešo vietu ieņēma Jānis Vorobjovs/Guntars Zicāns (“Mitsubishi Mirage”).

Sacensību kopvērtējumā Bergmanis/Pūķis ir vadībā ar 2.61 sekundes pārsvaru pār lietuviešiem Vladu Jurkeviču/Aisvidu Pauļukenu (“Škoda Fabia Rally2 evo”), kuri abas reizes bija ceturtie. Zaudējot 3.33 sekundes, trešie pašlaik Vorobjovs/Zicāns. Savukārt Seska/Franča duets vairāk par pusminūti pazaudēja SS1, līdz ar to šobrīd ieņem tikai 11. pozīciju.

Paralēli norisinās arī rallijsprinta sacīkstes. Tajās absolūtajā ieskaitē pēc diviem ātrumposmiem līderi ir Miks Ķenavs/Gundars Berķis (“Mitsubishi Lancer Evo VI”).

“Rallijs Cēsis 2022” rezultāti pēc SS2:

Pilni rezultāti >>