Rallijā Cēsis LMT komanda domās par trasi, nevis par rezultātu

Info: “Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas” preses sekretārs Mārtiņš Dzenītis
Foto:www.neiksans.lv

Šī gada LMT Latvijas autorallija čempionāta ceturtais posms risināsies Cēsu apkārtnē. Tajā startēs arī trīs „Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas” ekipāžas.

Visaugstākais starta numurs ir Anda Neikšāna/Pētera Dzirkala duetam, kuri trasē dosies ceturtie. LMT Latvijas autorallija čempionātā šī ekipāža pēc aizvadītajiem trim posmiem ieņem otro vietu, tikai par vienu punktu atpaliekot no līderiem. Skaidrs, ka pirms sezonas par šādu pozīciju kopvērtējumā ekipāža pat nesapņoja, jo 2007. gads Andim ir debija ar pilnpiedziņas automašīnu, bet Pēterim – pirmā sezona stūrmaņa krēslā. Tādēļ arī rallijā „Cēsis” duets vēlas noturēt uzņemto tempu, nevis nepārdomāti tiekties pēc uzvaras par katru cenu.

Lai saglabātu izredzes pacīnīties par godalgām čempionāta kopvērtējumā, labs sniegums būs jāparāda Māra Neikšāna/Māra Jēkabsona ekipāžai, kurai pēc uzvaras rallijā „Sarma” vairs nav sanācis nopelnīt Latvijas čempionāta ieskaites punktus. „Latvijas Mobilā telefona rallija komandas” ātrākā ekipāža šoreiz uz starta stāsies ar astoto numuru. Čempionāta kopvērtējumā Māru duets ir ceturtajā vietā.

Sezonas sākums lielisks ir sanācis „Latvijas Mobilā telefona rallija komandas” trešajai ekipāžai Artis Štrauss/Raimonds Tihonovs. Viņi šogad ir uzvarējuši visos ātrumposmos, kuros finišējuši. Diemžēl iepriekšējā posmā – rallijā „Talsi” – Artis bija spiests izstāties elektronikas defekta dēļ. Tādēļ arī čempionāta kopvērtējumā Štrausa pārsvars vairs nav tik iespaidīgs – tuvākais sekotājs ir tikai vienu punktu iepakaļ. Rallijā „Cēsis” Štrausa/Tihonova ekipāža startēs ar 23. numuru.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *