Publicēti Rally Talsi dalībnieku starta numuri

Šodien publicēti Latvijas rallija čempionāta  ceturtā posma Rally Talsi dalībnieku starta numuri, kas kopumā piešķirti 78 ekipāžām. Ar pirmo numuru rallijā startēs LRČ2 grupas līderi igauņi Sīms Plangi / Mareks Sarapū, kuri savā ieskaites grupā uzvarējuši visos trijos līdz šim notikušajos čempionāta posmos. Otrais starta numurs piešķirts 2013. gada Čempionu Kausa ieguvējiem Dominikam Butvilam / Renatam Vaitkevičam, bet ar trešo starta numuru sacensībās piedalīsies 2014. gada Latvijas rallija čempioni N4 grupā Jānis Vorobjovs / Andris Mālnieks.

Rally Talsi startēs 78 ekipāžas, kas pārstāvēs astoņas valstis – Latviju, Lietuvu, Igauniju, Baltkrieviju, Krieviju, Lielbritāniju, Poliju un Somiju. Par Rally Talsi prestižo Čempionu kausu cīnīsies četras čempionu ekipāžas – bez jau pieminētā Vorobjova, uz ceļojošo kausu pretendē arī Kaspars Koitla / Andress Otss (4. starta numurs), Ramūns Čapkausks / Toms Šipkausks (5) un Sergejs Vjazovičs / Jurijs Splošnojs (23).

Pēc vairāku gadu pārtraukuma rallija dalībnieku lokā redzēsim Ivaru Vasaraudzi, kura stūrmanis 16. un 17. maijā paredzētajās sacensībās būs hokejists Oskars Bārtulis – ekipāža startēs ar 15. numuru. Ar 26. numuru rallijā piedalīsies Haralda Šlēgelmilha ekipāža, kuras automašīna šoreiz būs aplīmēta ar Latvijas simtgadei veltīta fonda 1836 logo – tādējādi popularizējot Latvijas apceļošanas kustību.

Rallijā plaši pārstāvēta būs priekšpiedziņas LRČ3 grupa, kurā pieteikumi saņemti no 29 ekipāžām. Augstākais starta numurs piešķirts igauņiem Karlam Martinam Volveram / Margusam Jeerandam (17), kuriem konkurenci veidos latviešu ekipāža Ralfs Sirmacis / Artūrs Šimins (18) un somi Jari Hutunens / Anti Linaketo (9). Sāncensību vēl saistošāku padarīs fakts, ka katra no ekipāžām startēs ar dažādām automašīnām. Igauņi sacensībās piedalīsies ar Peugeot 208 R2, latvieši rallijā startēs ar Ford Fiesta R2, bet somi ar Citroën C2R2.

Rally Talsi šogad būs ceturtais Latvijas rallija čempionāta posms un norisināsies 16. un 17. maijā.  Rally Talsi uzņems arī Lietuvas autorallija čempionāta, Ziemeļeiropas zonas (NEZ) rallija čempionāta un NEZ Junioru čempionāta posmi. 16. maijā, aptuveni 2 stundas pirms rallija automašīnām ātrumposmos dosies arī vēsturiskās Youngtimer automašīnas, kas piedalīsies regularitātes sacensībās.

Dalībnieku starta numuru saraksts

Info: Jānis Unbedahts, RA Events
Foto: Dace Janova, www.4rati.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *