Prognožu čempionāts „Rallija eksperts – 2007” – Talsu posms noslēdzies!

Aizraujošs, sarežģīts, neprognozējams un saplosītas tehnikas pārpilns bija rallijs „Talsi 2007″. Tikpat saplosītas izskatās arī lielākā daļa prognožu čempionāta „Rallija eksperts – 2007″ speciālistu prognozes, tomēr uzvarētāji ir noskaidroti arī šajā posmā.

Mūsu eksperti pieklājīgu un ne tik pieklājīgu epitetu šim rallijam var izteikt daudz, tomēr jāatzīst ir viens – šo sporta veidu tik populāru padara tieši fakts, ka rezultāts ir atkarīgs gan no ekipāžu meistarības, gan tehnikas sagatavotības. Jāatzīmē, ka veiksmīgākie šīs spēles eksperti ieguva tikai 14 punktus no maksimāli iespējamiem 32 punktiem, kas tikai liecina par izaugsmes iespējām mūsu ekspertiem turpmākajos posmos. Tātad www.4rati.lv trešā prognožu posma uzvarētāju slavu un mūsu atbalstītāju V4Motors un Triobet.com balvas iegūst sekojoši eksperti:

  1. vieta – Dirols – 14 punkti;
  2. vieta – Jozefs – 14 punkti;
  3. vieta – evo1 – 14 punkti;
  4. vieta – Aggy – 14 punkti;
  5. vieta – Gipo – 14 punkti;
  6. vieta – kalns – 14 punkti;
  7. vieta – janis445 – 13 punkti;
  8. vieta – bomels – 12 punkti;
  9. vieta – arimands – 12 punkti;
  10. vieta – Silvestrs – 12 punkti.

Kā redzams, šis posms nebija izņēmums un rezultāti atkal ir ļoti blīvi, pirmās vietas ieguvēju no sestās vietas šķīra savlaicīgāk izteikta prognoze. Tieši tāpēc mēs atkārtoti aicinām jūs aktīvi sekot informācijai mūsu mājas lapā, lai iegūtu salīdzinošas priekšrocības turpmākajos posmos.www.4rati.lv pārstāvji sazināsies ar posmu uzvarētājiem individuāli, attiecīgi vienojoties par balvu piešķiršanas kārtību un vietu.

Runājot par gada čempiona titula izcīņu, tad nelielu izrāvienu ir veicis eksperts jdaube, par trīs punktiem dotajā brīdī apsteidzot tuvāko sekotāju, tomēr maģisko 8 punktu robežās joprojām ietilpst 15 eksperti, kas sola vēl jo intriģējošāku ekspertu cīņu nākošajos spēles posmos.

www.4rati.lv izsaka pateicību par jūsu līdzšinējo aktivitāti un novēl jums veiksmi turpmākajos prognožu spēles „Rallija eksperts – 2007″ posmos!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *