„GM Auto Rally Team” dodas iepazīt Krievijas ceļus

Līdz mini-rallija sezonas noslēguma posmam ir palikušas pāris nedēļas, tāpēc „GM Auto Rally Team” ekipāža Guntars Miķelsons/Aivars Maļavkins ir nolēmuši lietderīgi izmantot laiku līdz šīm sacensībām, 14. un 15. septembrī piedaloties Pleskavas apkaimē notiekošajā rallijā „Auto-alianse Pleskava 2007″.

Pēc avārijas Ķekavā un tai sekojošā starta mini-rallijā „Gulbis”, auto ir piedzīvojis manāmus tehniskus uzlabojumus motora jaudas ziņā, kas lieti noderēs šajās sacensībās, jo kā atzīst pats pilots, šajā apkaimē raksturīga klasisku rallija ceļu konfigurācija, bet tajā pašā laikā ir daudz taisnes, kur visu noteiks auto mašīnas izturība un jauda.

Prognozējams, ka rallijā piedalīsies ap simts ekipāžām, jo šis posms ir noteikts kā viens no Krievijas čempionāta posmiem. Miķelsonu/Maļavkinu sagaida liels izaicinājums, par cik kopējais trases garums sastāda 600 kilometrus, no kuriem ātrumposmos būs jāpārvar 170 kilometri. Mūsu ekipāža startēs A8 ieskaites grupā, kur plānota īpaši sīva konkurence.

Ekipāža vēlas teikt paldies uzņēmumam „Prospeed”, kur mašīna tika pienācīgi sagatavota, kā arī personiski Aivim Eglem un visai mehāniķu komandai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *