Pēc pirmās dienas LMT komanda apmierināta

Info: “Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas” preses sekretārs Mārtiņš Dzenītis
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Šodien Cēsīs sākās LMT Latvijas autorallija čempionāta ceturtais posms. Rallijā „Cēsis 2007″ startē arī trīs „Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas” ekipāžas – Māris Neikšāns/Māris Jēkabsons, Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals un Artis Štrauss/Raimonds Tihonovs.

Rallija „Cēsis 2007″ pirmā diena sastāvēja no trim ātrumposmiem nepilnu 35 kilometru kopgarumā. Tā kā galvenās sacensības – vairāk nekā 90 kilometru ātrumposmos – risināsies rīt, „Latvijas Mobilā Telefona rallija komanda” ir apmierināta ar pašreiz ieņemtajām vietām N4 grupā – Māris Neikšāns ir piektais, Andis Neikšāns – septītais. Tomēr no līdera abi sportisti atpaliek pavisam nedaudz – attiecīgi septiņas un nepilnas deviņas sekundes.

„Galvenā cīņa būs rītdien un esmu pāris sekunžu attālumā no vadošajām vietām – tas nozīmē, ka gaidāma interesanta spēkošanās! Priecē, ka rezultāti ir ārkārtīgi blīvi – pirmais astoņnieks satilpis 13 sekundēs!,” stāsta Māris Neikšāns. „Rīt mums priekšā trīs maratonātrumposmi 27 kilometru garumā. Būs interesanti!”

Arī Andis Neikšāns pēc pirmās dienas atzīmēja sīvo konkurenci N4 grupā un sacīja, ka galvenā cīņa gaidāma rītdien: „Pirmās vietas vienu no otras šķir sekundes vai pat desmitdaļas. Viena maza kļūda var ļoti dārgi izmaksāt un šodien centāmies kļūdas nepieļaut. Arī rīt centīsimies braukt, cik vien ātri iespējams, taču ar pēc iespējas mazāk kļūdām.”

Diemžēl šodien neveiksme piemeklēja Arti Štrausu/Raimondu Tihonovu. Strauji bremzējot ātrā trases vietā Artis kļūdījās un piedzīvoja kūleni. Tas viņam maksāja aptuveni pusotru zaudētu minūti. „Grūti pateikt, kas bija vainojams šajā avārijā. Jāaizbrauc vēlreiz uz šo vietu un jāapskata tā pamatīgāk. Mašīna ir krietni cietusi, tomēr mehāniķi strādāja vaiga sviedros, lai to atkal savestu braukšanas kārtībā. Paldies visiem puišiem par darbu un rīt mēģināšu zaudēto atgūt. Variantu nav – jābrauc maksimāli ātri, lai izcīnītu maksimāli labu vietu finišā,” stāsta Artis Štrauss, kurš pēc trīs ātrumposmiem ir sestais N3 grupā un līderiem Danam Leščam/Jānim Vīksnam zaudē nedaudz mazāk par pusotru minūti.

„Esam noskaņoti pozitīvi pirms rītdienas. Domāju, ka mūs gaida lieliska cīņa ar konkurentiem un skaistas sacīkstes!,” lakonisks savos komentāros ir „Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas” treneris un menedžeris Pēteris Neikšāns.

Rallija „Cēsis 2007″ rezultāti pēc pirmās dienas:
I.Vasaraudzis/V.Spredzis (Mitsubishi Lancer WRC, klase A8) 17:02,03, J.Vorobjovs/G.Ervalds (Mitsubishi Lancer Evo IX, N4) +40,32, A.Egle/N.Aizkalns (Mitsubishi Lancer Evo IX, N4) +41,70, M.Mežaks/A.Ronis (Mitsubishi Lancer Evo IX, N4) +43,43, V.Ļebedevs/M.Deklaus (Mitsubishi Lancer Evo IX, N4) +45,64, M.Neikšāns/M.Jēkabsons (Mitsubishi Lancer Evo IX, N4) +47,46, R.Strokšs/A.Jesse (Mitsubishi Lancer Evo IX, N4) +47,90, A.Neikšāns/P.Dzirkals (Mitsubishi Lancer Evo IX, N4) +49,02,…. 36. A.Štrauss/R.Tihonovs (Renault Clio, N3) +3:01,04.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *