Pēc pirmās dienas – labi rezultāti

Info: “Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas” preses sekretārs
Mārtiņš Dzenītis
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Pēc rallija „Sarma” pirmās dienas „Latvijas Mobilā Telefona rallija komanda” ieņem otro un sesto vietu N4 klasē, kā arī pirmo vietu N3 klasē.

Komandas līderi – ekipāža Māris Neikšāns/Māris Jēkabsons – rallija „Sarma” pirmajā dienā uzvarēja vienā ātrumposmā un N4 klasē patlaban ieņem otro vietu, no līderiem – Jāņa Vorobjova/Gunta Ervalda – atpaliekot 8,64 sekundes. Absolūtajā vērtējumā Māru duets ir trešie. „Vēl priekšā otrā diena, kad arī uzzināsim rallija rezultātus. Priecē, ka N4 grupā ir tik liela konkurence un pirmais sešinieks sabraucis 25 sekundēs! Rīt nedrīkstam pieļaut kļūdas, bet tajā pat laikā nedrīkst braukt arī rezervēti. Rītdiena būs interesanta!,” saka Māris Neikšāns.

Komandas otrā ekipāža – Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals – pirms rītdienas izšķirošajām cīņām ieņem 6. vietu N4 grupā un 7. vietu absolūti. „Par rezultātu nevēlos runāt. Par to runāsim pēc finiša. Jākoncentrējas uz braukšanu, nevis jādomā par uzrādītajiem laikiem,” saka Andis Neikšāns.

Lieliska ir komandas trešā ekipāža Artis Štrauss/Raimonds Tihonovs, kura ieņem pārliecinošu pirmo vietu N3 klasē. Šodien viņi uzvarēja visos sešos ātrumposmos un tuvākos sekotājus – Jāni Kārkliņu/Jāni Krastiņu – apsteidz par 45 sekundēm. „Braucu droši un bez lieka riska,” atzinās Artis Štrauss. „Ļoti jūtu mašīnas uzlabojumus, kurus esam veikuši pirms šīs sezonas.”

„Ar visu trīs ekipāžu sniegumu pirmajā dienā esmu apmierināts. Tomēr rezultātus paziņos tikai rītdien, nevis šodien, tādēļ pārlieku sapriecāties nav vērts. Rīt sportisti mēģinās uzturēt tādu pašu tempu kā šodien. Priekšā vēl viena ļoti grūta diena,” nerunīgs ir „Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas” treneris un menedžeris Pēteris Neikšāns, piebilstot, ka šogad īpaši priecē konkurence N4 klasē – pirmo sešinieku vienu no otra šķir pavisam nedaudz!

Rīt rallijā „Sarma” sportistiem jāveic seši ātrumposmi teju 70 kilometru garumā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *