Jānis Vorobjovs – rallija „Sarma” līderis pēc pirmās dienas

Info: SEB Unilīzings
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

„SEB Unilīzinga” rallija komandas ekipāža Jānis Vorobjovs/Guntis Ervalds ir gan kopvērtējuma, gan N4 klases līderi pēc pirmās dienas Latvijas čempionāta pirmajā posmā rallijā „Sarma”, par vienu sekundi apsteidzot pieredzējušo rallija meistaru Ivaru Cauni.

Jānis Vorobjovs/Guntis Ervalds uzvarēja divos no sešiem sestdienas ātrumposmiem, četros ātrākie bija Ivars Caune/Vladimirs Barinovs, taču 10 soda sekundes par nokavētu laika kontroli lika viņiem noslīdēt uz otro vietu kopvērtējumā, saglabājot pirmo vietu A Plus klasē.

Otra „SEB Unilīzinga” rallija komandas ekipāža – Egils Īle/Māris Īle, kas startē nevis ar savu iepriekšējo automobili, bet ar pilnīgi jaunu un modernu „Super 1600″ klases „Volkswagen Polo”, pēc pirmās rallija dienas atrodas otrajā vietā AL2000 klases vērtējumā.

„Ar rezultātu esmu apmierināts, jo trase ir ātra un sarežģīta – vietām sniegs, vietām sasalusi grants, vietām ledus,” saka Jānis Vorobjovs. „Iepriecina tas, ka ir ļoti kvalitatīva konkurence un cīņa ir bez kompromisa – Ivars Caune ir uzlicis latiņu ļoti augstu! Viens gan ir skaidrs – mēs šādus rezultātus nebūtu varējuši sasniegt bez mūsu sponsoru – „SEB Unilīzinga” un „Axio” – atbalsta!”

„Rīt mēs vairāk cīnīsimies ar sevi un savu laiku, jo trasē dosimies pirmie,” atzīst Jānis, un apgalvo, ka centīsies braukt tikpat ātri kā šodien.

Svētdien sportistiem būs jāveic vel seši ātrumposmi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *