Pēc komercrallija Rāzna 2007 pirmās dienas līderi – Jānis Vorobjovs/Guntis Ervalds

Info: Mārtiņš Dzenītis
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Ar pirmajiem diviem ātrumposmiem sācies komercrallijs „Rāzna 2007″, kas ir kandidātposms 2008. gada Latvijas autorallija čempionātam. Pirmā diena jau sagādājusi pārsteigumus sportistiem – Latgales ceļi pierādījuši savu viltīgumu.

Jau pēc iepazīšanās sportisti atzina, ka rallija ceļi esot viltīgi un prasīšot no sportistiem augstu meistarības līmeni. Tas, ka tie nav bijuši tukši vārdi, pierādījās jau pirmajā ātrumposmā – avāriju dēļ izstājās trīs ekipāžas! Kūleņus piedzīvoja Andris Lontons/Mareks Stirna, kā arī ekipāžas no Lietuvas Albīns Miskailovičs/Olga Visockaite un Gvidijus Repšis/Mantivds Repšis.

Pirmos divus ātrumposmus uzvarēja LMT Latvijas čempionāta līderi N4 klasē Jānis Vorobjovs/Guntis Ervalds, kuri apsteidz otrajā vietā esošos Mārtiņu Būčiņu/Renāru Franci par septiņām sekundēm. Ļoti neveiksmīgi aizvadījuši otro ātrumposmu un zaudējuši līderim Vorobjovam vairāk nekā 14 sekundes, trešie patlaban ir Ivars Caune/Vladimirs Barinovs. No līderiem Caune atpaliek 15,39 sekundes.

Tūdaļ aiz pirmā trijnieka ir Aiva Egles/Normunda Aizkalna, Jāņa Feldmaņa/Jura Vilmaņa, Viktora Ļebedeva/Normunda Kokina un Matīsa Mežaka/Gunāra Franča vadītie N4 grupas automobiļi.

Vienīgā ekipāža, kas rallijā startē ar WRC automašīnu – Andis Grīnbergs/Edgars Svencis – pēc pirmās dienas ir astotie un līderim zaudē 33 sekundes. Jau pirms sacensībām Grīnbergs atzina, ka nepieciešams laiks, lai pierastu pie WRC automašīnas. Acīm redzot, tikai uz sacīkšu beigām varēs saprast Anda patiesās iespējas ar jaudīgo auto.

Pēc neveiksmes pirmajā ātrumposmā pēdējie – ceturtie – ANL2000 klasē pagaidām ir Dans Leščs/Jānis Vīksna. No līderiem – Ivara Norberta/Guntara Zicāna – Dans atpaliek par minūti un 15 sekundēm, kas ir likvidējams pārsvars 92,78 kilometros, kuri rīt būs jāveic sešos ātrumposmos. Atgādinām, ka pēdējos trīs ātrumposmos rallija „Rāzna 2007″ dalībniekiem pievienosies arī minirallija sportisti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *