Parex Līzings Rally Team ierindojas 3.vietā Põlva Rally 2008

Info: Jānis Miķelsons, Parex līzings un faktorings
Foto: rallyemotions.net

Pagājušajā nedēļas nogalē Igaunijā norisinājās Põlva Rally 2008, kurā piedalījās Parex Līzings Rally Team ekipāžas Ivars Caune/Vladimirs Barinovs un Mārtiņš Būčiņš/Renārs Francis.

Būčiņa ekipāža kopvērtējumā ierindojās 6.vietā, no līdera Margusa Murakas atpaliekot par 48,8 sekundēm. Caune finišēja 8.vietā 54,1 sekundes vēlāk par līderi. Šie rezultāti bija pietiekami labi, lai komandu ieskaitē Parex Līzings Rally Team ierindotos 3.vietā.

Ivars Caune: „Šīs sacensības bija savdabīgas laika apstākļu ziņā – pierakstot trasi visur bija ledus, taču pēcpusdienā sāka līt lietus, un sacensību dienā no ledus nebija ne miņas. Jau pēc pirmajām mašīnām zeme bija sajaukusies ar atlikušo ledu un trasi klāja pamatīga putra, šī iemesla dēļ atcēla pēdējos posmus. Bet kopumā sacensības bija interesantas. Auto ripoja ideāli, braucām ar 100% drošību. Protams, vislielākais prieks ir par to, ka esam „apēduši kūkas daļu” no Igaunijas rallija čempionāta komandu ieskaites.”

Ar startu Põlva Rally 2008 apmierināts ir arī Mārtiņš Būčiņš, neskatoties uz to, ka īstu ziemas ralliju laika apstākļu dēļ izbaudīt tā arī neizdevās: „Sacensība bija laba, šī trase ir ātra un interesanta, diemžēl nepateicīgie apstākļi sacensības sabojāja. Domāju, ka kopumā mūsu rezultāts ir normāls, pieļāvām divas kļūdas, kuru rezultātā zaudējām kādas padsmit sekundes. Esam priecīgi par sasniegto izcīnot Igaunijas čempionātā pietiekami augstas vietas un komandu ieskaitē ierindojoties trešajā vietā kopvērtējumā.”

Par Parex Līzings Rally Team:
Parex Līzings Rally Team izveidota 2008. gada janvārī. Komandā startē divas rallija ekipāžas – Ivars Caune/Vladimirs Barinovs un Mārtiņš Būčiņš/Renārs Francis. Abas ekipāžas šajā sezonā startē ar pilnpiedziņas Mitsubishi Lancer Evolution IX automašīnām N4 klasē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *