Parex līzings Rally Team gatava startam autorallijā Kurzeme

Info: Elīna Kārkliņa
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Jau šajā nedēļas nogalē 4. un 5. jūlijā norisināsies autorallijs „Kurzeme”, kurā startēs arī „Parex līzings Rally Team” ekipāžas – Ivars Caune/ Vladimirs Barinovs un Mārtiņš Būčiņš/ Renārs Francis.

Mārtiņam Būčiņam šis būs īpašs rallijs, jo starts tiks dots viņa dzimtajā pilsētā. „Man, kā liepājniekam, sacensības savā dzimtajā pusē uzlieklielu atbildību. No vienas puses trases labi pazīstamas, bet no otras puses piedalīšanās sacensībās savā dzimtajā pusē ir liels izaicinājums. Kopumā„Parex Līzings Rally Team” komandaišis posms ir stratēģiski ļoti nozīmīgs un mēs darīsim visu, lai sasniegtu pēc iespējas augstāku rezultātu.”

Priecīgs notikums autorallijā „Kurzeme” būs arī otras „Parex līzings Rally Team” ekipāžas – I.Caune/ V.Barinovs, atgriešanās trasē pēc piespiedu pārtraukuma veselības problēmu dēļ. „Ar veselību viss atkal ir kārtībā, atliek braukt un cīnīties par iekļūšanu trijniekā. Kurzemes rallijs vienmēr ir bijis sarežģīts un ātrs, un man vienmēr tas ir šķitis interesants. Brauksim cik vien labi spēsim! “- optimistiski noskaņots ir Ivars Caune.

„Parex Līzings Rally Team” visiem sacensību dalībniekiem novēl interesantas sacīkstes un cīņassparu, savukārt, skatītājiem interesantu sacīksti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *