RAMI R-evolution Racing uz Kurzemi – pēc punktiem!

Info:RAMI R-evolution Racing

Lai arī kopumā uz ralliju „Kurzeme 2008″ pieteikušās 52 ekipāžas, un tieši N4 klasē kā ierasts gaidāma lielākā spēkošanās, komanda RAMI R-evolution Racing uz Kurzemes ralliju dodas pēc punktiem.

Latvijas Rallija Čempionāta kalendārā ir atlikuši tikai divi posmi, tāpēc katrs ieskaites punkts dos iespēju būt starp godalgotajiem sezonas finišā. Starp šiem kandidātiem noteikti ir arī RAMI R-evolution Racing ekipāža A.Egle/M.Jerums ar Mitsubishi EVO 9. Jaunizveidotā ekipāža visiem par negaidītu pārsteigumu rāda stabilu un ātru braukšanu, kas rezultātā ļāvis ekipāžai nostiprināties 3.vietā prestižajā N4 grupā.

Ekipāža A.Egle/M.Jerums nule kā aizvadījusi treniņu sesijas uz dažādiem segumiem, lai ar katru ralliju uzlabotu savu sniegumu un spētu braukt vēl ātrāk un stabilāk. Gaidāmajā sacīkstē noteikti cīņā par uzvaru iesaistīsies arī vietējie sportisti, kuri ļoti labi pārzin trases īpatnības. Piemēram, Būčiņš, ar kuru Egle sīvi spēkojies arī iepriekšējos posmos, būs grūti uzveicams. Taču ekipāžas mērķis „Kurzeme 2008″ ir skaidrs: stabils sniegums un izcīnīti kārtējie punkti N4 klasē.

RAMI R-evolution Racing ekipāža S.Travņikovs/K.Samušia ar Mitsubishi EVO8 A+ uz Kurzemi dosies pēc lieliski aizvadītām Krievijas kausa sacensībām „Strugi Krasnije”, kur tika izcīnītā 1.vieta absolūtajā vērtējumā starp 54 ekipāžām. Kā ierasts Latvijas rallijos, ekipāžai gaidāma cīņa ar ekipāžām, kuru rīcībā būs pasaules klases automašīnas. Kaut arī tehnikas pārsvars ir grandiozs, S.Travņikovam un K.Samušia ir iespēja cīnīties par 3. vietu klasē.

RAMI R-evolution Racing ekipāža A.Dambis/I.Jansons, gatavojoties rallijam Kurzeme, ir vēl vairāk pilnveidojuši savu sporta FIAT 124B, kura pirmais starts bija vērojams rallijā Cēsis 2008. Kurzemē pie auto būs jau labāk pierasts un noteikti no ekipāžas gaidāms atraktīvs braukšanas sniegums.

Par prieku visiem rallija skatītājiem, RAMI R-evolution Racing rīko fotokonkursu „NOĶER DZELTENO”, kur galvenā balva ir galvu reibinošs brauciens ar Aivi Egli rallija auto Mitsubishi EVO 9″ . Atliek vien nobildēt kādu no RAMI R-evolution Racing ekipāžām un iesūtīt to līdz 13.jūlijam. Ekspertu žūrija noteiks uzvarētāju un vienosies par reibinošā brauciena laiku! Papildus info meklējams komandas mājas lapā www.r-evolution.lv

Komandas atbalstītāji: Ramirent, Ramiteh, TietoEnator, Rīgas Centrālais Termināls, Prospeed, Jelgavas Būvniecības sistēmas u.c.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *