Milžu cīņā starp labākajiem arī RAMI R-evolution Racing

Info: RAMI R-evolution Racing
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Cēsīs 16. un 17.jūnijā turpinājās cīņa par Latvijas autorallija čempionāta N4 klases līdera vietu. Jau no pirmajiem ātrumposmiem sevi ļoti labi pieteica abas šīs klases RAMI R-evolution Racing ekipāžas Egle/Aizkalns un Mežaks/Ronis. Pēc pirmās dienas mūsu ekipāžas bija attiecīgi otrā un trešā klasē, pie tam Egle/Aizkalns atpalika no sacensību uzvarētājiem Vorobjova/Ervalda tikai 1,38 sekundes.

Uz otro rallija dienu skatītāji devās pēc līksmās Hansa diskonakts Cēsu pilsētas centrā, bruņojušies ar lietussargiem un cerībā uz saspringtām sportistu cīņām trasēs. Skatītāju cerības attaisnojās – pēc 4.ātrumposma Egle/Aizkalns jau bija izvirzījušies vadībā, savukārt 5.ātrumposmā Vorobjovs/Ervalds atkaroja līderu pozīciju, bet apsteidza mūsu ekipāžu tikai par 0,2 sekundēm. Priekšpēdējā, sestajā ātrumposmā abi konkurenti burtiski lidoja. Diemžēl RAMI R-evolution Racing ekipāžai lidojums beidzās pļavā pēc viltīgas ātru līkumu sērijas īsi pirms 30 kilometrus garā ātrumposma finiša. Aivis Egle nebija pārāk noskumis par šo izstāšanos, jo autorallijs ir ļoti sarežģīts sporta veids un tādā cīņā par sekunžu desmitdaļām bez riska uzvarēt nevar. Galvenais tagad novērst automašīnai radušos bojājumus un turpināt iesākto cīņu pēc mēneša Kurzemes rallijā.

Mežaks/Ronis turēja labu tempu lai iekarotu vietu N4 klases pirmajā trijniekā un vēl pirms pēdējā ātrumposma viņiem līdz pjedestālam trūka mazāk kā 5 sekundes. Tomēr arī konkurenti bija ātri un starpību neizdevās samazināt – rezultātā 5.vieta N4 klasē un vērtīgi punkti Latvijas čempionāta ieskaitē.

Mazāk veicās ekipāžai Priednieks/Kirkovalds. Viņu sporta mašīnai jau pirmajā rallija līkumā notrūka stūres stienis, kā rezultātā auto nobrauca no ceļa un apstājās pļavā. Ekipāžai vajadzēja 20 minūtes, lai pašu spēkiem savestu auto kārtībā un turpinātu sacīksti. Tomēr, pēc trešā ātrumposma servisa zonā atklājās cits avārijas radīts defekts un Priednieks/Kirkovalds nolēma izstāties.

Pēc Cēsu rallija Egle/Aizkalns saglabā 3.vietu N4 klases čempionāta kopvērtējumā, Mežaks/Ronis ieņem 6.vietu šajā klasē, bet Priednieks/Kirkovalds ir trešie Latvijas kausa izcīņā A+ kategorijā.

Komandu atbalsta: Ramirent, Ramiteh, Lattelecom grupas uzņēmums Lattelecom Technology (iepriekš-MicroLink Latvia), TietoEnator, Telia Latvija, DnB Nord Līzings, PIRELLI (Latakko) u.c.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *