Mārtiņš Svilis/Aivis Aizsilnieks Madonā trešie uzreiz pēc WRC

Info: Dace Janova
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Jūnija pirmās nedēļas nogalē Madonas apkārtnē notikušajā rallijā „Teng Tools Rally Madona” ekipāža Svilis/Aizsilnieks, pārliecinoši apsteidzot savus tuvākos sekotājus, izcīnīja trešo vietu A+ grupas ieskaitē.

Var teikt, ka ekipāža savā ziņā ir uzvarētāji, jo pirmās divas vietas A+ klasē ieguva Ivars Vasaraudzis un Raimonds Kisiels, kuri startēja ar WRC automašīnām.

Sportisti atzīst, ka rallijs ir izdevies, sasniegts gana augsts rezultāts, ātrumposmi bijuši sarežģītu konfigurāciju, ātri, un interesanti, paticis arī ceļa izturīgais segums, kas ļauj startēt līdzvērtīgākos apstākļos, neskatoties uz starta numuru.

Pāris reizes gan tika piedzīvotas situācijas, kad auto kādu gabaliņu bijis spiests braukt uz diviem riteņiem, bet viss beidzās labi un arī piezemēšanās pēc nedaudz neplānota lēciena tramplīnā otrās dienas ātrumposmā „Gaiziņš” izdevās veiksmīga. Rallija pēdējā ātrumposmā ekipāža pakāpās līdz pat 5.vietai absolūtajā vērtējumā.

Nākamās sacensības, kur startēs M.Svilis/A.Aizsilnieks, ir rallijs Latgale 2010, kas notiks 10.-11.jūlijā Rēzeknes un Daugavpils apkārtnē.

Ekipāža saka paldies saviem atbalstītājiem „Latgran” , „Marteks auto”, „LC būve”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *