Martins Lapzemes rallijā reklamē Viru ralliju un cer uz spēcīgu dalībnieku sastāvu

Info: almrally.ru
Foto: rally.ee

Aizvadītajā Somijas rallija čempionāta pirmajā posmā, kurš notika Lapzemē, aktīvu reklāmas kampaņu veica viens no labākajiem igauņu rallija braucējiem Marko Martins.

Šogad Igaunijas rallija kalendārā ir paredzēts aizvadīt septiņus posmus, no kuriem viens jau ir noslēdzies. 17. jūnijā tiks aizvadīts trešais čempionāta posms – „Viru rallijs”, kurš pēc gada izlaišanas atgriežas Igaunijas rallija čempionāta kalendārā. Lai arī līdz rallijam vēl ir tālu, jau šobrīd organizatori strādā pie šā posma organizēšanas. Tā, piemēram, šī rallija organizators kopā ar Marko Martinu devās uz Lapzemes ralliju, kur abi veica reklāmas kampaņu, lai tādējādi piesaistītu vietējos somu braucējus.

„Vienmēr ir interesanti paskatīties, kā tiek organizēts rallijs citur,” saka „Viru rallija” organizētājs. „Man ļoti gribās iepazīstināt somu braucējus ar mūsu ralliju. Jāsaka, ka daži somu braucēji jau ir piedalījušies „Viru rallijā”, taču toreiz somu ekipāžu bija maz. Esmu pārliecināts, ka šogad „Viru rallijā” mēs varēsim redzēt daudz lielāku somu braucēju delegāciju. Ja uz starta izies desmit somu ekipāžas, tad tas jau būs lieliski.”

Šobrīd darbs pie šī posma organizēšanas iet pēc sastādītā grafika. Ātrumposmi jau zināmi un ir izveidota maršruta karte. Rallija organizētājs atzina, ka dopu sarakstā ir viens pārsteigums. „Šogad šajā rallijā atgriezīsies pilsētas ātrumposms, kura garums būs 5,5 kilometri un kurš būs jāveic divas reizes. Tas nozīmē to, ka kopā būs jāaizvada 11 kilometri pa asfaltu.”

Šī rallija reklāmas seja ir Martins, kurš, iespējams, izies uz starta šajā rallijā. „Laikā, kad notiks „Viru rallijs”, Grieķijā norisināsies SWRC čempionāta posms, kurā startēs arī Ots Tanaks. Šobrīd nav zināms tas, vai uz šo posmu līdzi Tanakam dosies Martins. Šobrīd viņš vēl nav pieņēmis nekādu lēmumu. Mēs ceram, ka šajā „Viru rallijā” uz starta izies kāds pazīstams rallija braucējs,” tā „Viru rallija” organizētājs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *