LMT rallija komanda rallijā Jēkabpils – Madona 2011 centīsies nosargāt līderpozīcijas čempionātā

Info: Normunds Avotiņš
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Latvijas Mobilā Telefona rallija komanda rūpīgi gatavojas šī gada pārsteidzošākajam Latvijas čempionāta posmam, kurš notiks divās pilsētās – Jēkabpilī un Madonā. „Daži ātrumposmi šajā rallijā būs pilnīgi jauni, kas, manuprāt, ir mūsu priekšrocība, jo esam labi sastrādājušies,” uzskata Anda Neikšāna stūrmanis Pēteris Dzirkals. „Tomēr vienlaikus nelielas bažas rada tas, ka otrajā dienā visi ātrumposmi jābrauc divreiz. Tādās reizēs rallijā parādās daudz neparedzētu un arī neparedzamu faktoru.” Ralliju starplaikā LMT rallija komandas vadošā ekipāža veikusi testus, lai pārbaudītu automašīnu pēc remontdarbiem, kas bija nepieciešami pēc tehniski smagā rallija Talsos. A. Neikšāns uz LRČ 4. posmu skatās ļoti apņēmīgi: „Lai gan Talsos pēdējā ātrumposmā uzvara burtiski izslīdēja no pirkstiem, mūsu ātrums bija pārliecinošs. Tas nozīmē, ka Jēkabpilī un Madonā būsim gatavi cīnīties par visaugstākajām vietām rezultātu tabulā!”

Uz labāku rezultātu šajā rallijā cer arī Māris Neikšāns un Ringolds Bērziņš. Lai gan abu ralliju starplaikā nav izdevies veikt papildus testus, pēc rallija „Talsi” veikta rūpīga analīze. „Ar jauno tehniku vēl neesam pilnībā apraduši, tomēr nākamo ralliju centīsimies braukt precīzāk un ātrāk. Mūsu gadījumā pluss varētu būt tas, ka otrajā dienā ātrumposmi atkārtojas, varēsim labāk saprasties ar mašīnu. Interesants solās būt pilsētas ātrumposms Jēkabpilī, asfalta segums man padodas!” – tā Māris Neikšāns.

Pēc 3. Latvijas čempionāta posmiem Andis Neikšāns un Pēteris Dzirkals ar 34. punktiem ir kopvērtējuma līderi, par 9. punktiem apsteidzot tuvākos sekotājus. Savukārt Māris Neikšāns un Ringolds Bērziņš pēc negaidīti augstās vietas rallijā „Talsi” pakāpušies uz trešo pozīciju ar 24 punktiem, tādējādi atpaliekot no otrās vietas tikai par vienu punktu. Latvijas Mobilā Telefona rallija komanda atrodas pārliecinošā vadībā LRČ komandu ieskaitē. Abas ekipāžas trīs rallijos savākušas 51 punktu, kamēr otrajai vietai pagaidām ir tikai deviņi.

Rallijā „Jēkabpils – Madona 2011″ skatītājiem un faniem tiks nodrošināts bezmaksas SMS/MMS īsziņu informācijas serviss, kas ar labiem panākumiem tika izmēģināts Talsos. LMT rallija komanda atgādina, ka pieteikties servisam var bez maksas komandas mājas lapā www.neiksans.lv, un rallija laikā operatīvi saņemt rezultātus, ziņas un fotoattēlus tieši no sacīkšu trases. Līdz šim „LMT rally” servisam jau pieteikušies vairāki simti lietotāju. „Rallija rīkotāji pauduši, ka šis būs „tehnoloģiskais rallijs,” jo sacensībām varēs sekot lietojot agrāk neizmantotas sakaru un informācijas tehnoloģijas. Prieks, ka esam savlaicīgi izveidojuši „LMT rallijs” īsziņu servisu, kas palīdzēs mūsu faniem būt viszinošākajiem par to, kas notiek trasē un servisa parkā,” uzskata LMT sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Dace Vētra.

Video no A. Neikšāna/P. Dzirkala testiem iespējams aplūkot šeit: www.youtube.com/watch?v=cAajdJzL7f0

Komandas ģenerālsponsors kopš 2004. gada ir Latvijas Mobilais Telefons. Sponsori ir LEC un Samsung Electronics Baltic, atbalstītāji – Neste Latvija, Inter-Riga, SHARP. Tehnisko nodrošinājumu sniedz Neiksans Rally Sport, ASRT, Samsonas transmission un ProRacing.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *