Egle/Dauga gatavi cīņai par uzvaru rallijā Jēkabpils-Madona 2011

Info: Didzis Eiduks
Foto: Dace Janova (Fotoaģentūra “4rati”)

Mazliet vēl gaisā jūtama motoru rūkoņu vibrācijas no rallija „BTA Talsi 2011″, kad jau pēc dažām dienām tiks dots starts nākamajam LRČ posmam, rallijam „Jēkabpils-Madona 2011″, kas norisināsies šī gada 4. un 5.jūnijā.

Starp dalībniekiem arī R-evolution Racing komandas sportisti Aivis Egle un Andis Dauga, kuri šajā rallijā brauks ar Mitsubishi Lancer EVO X N4 grupā. Ekipāža uz startu dosies ar astoto numuru.

Rallijam „Jēkabpils-Madona 2011″ dalību pieteikušas pavisam 92 ekipāžas, no kurām 14 cīnīsies par uzvaru prestižajā N4 grupā.

Uz doto brīdi pēc rallija „BTA Talsi 2011″ R-evolution Racing ekipāža Egle/Dauga Latvijas rallija čempionāta kopvērtējumā ar 22 punktiem ierindojas 5.vietā.

Kaut mūs no otrās vietas čempionāta kopvērtējuma šķir nieka 3 punkti, gaidāmajā rallijā jācīnās par uzvaru, lai saglabātu reālas izredzes cīnīties par čempiona titulu,” iesāk Aivis Egle, „pēc Talsiem esam novērsuši dažas tehniskas problēmas mūsu sporta auto, kur atklājās būtisks defekts motora turbīnai. Gaidāmajā rallijā Jēkabpilī un Madonā domāju, ka spēsim braukt vēl ātrāk nekā Talsu rallijā.”

Rallijs „Jēkabpils-Madona 2011″ šogad norisināsies divās pilsētās. Pirmā dienas ātrumposmi norisināsies pa Jēkabpils apkaimes ceļiem un dienas vakarpusē pilsētas ielās, savukārt otrajā dienā rallijs būs pārcēlies jau uz Madonu, kur tiks aizvadīti atlikušie rallija ātrumposmi.

Rallija organizatori ir parūpējušies par dažādiem pārsteigumiem skatītājiem un pateicoties rallija atbalstītājiem, šogad šis rallijs visiem tā apmeklētājiem būs bez ieejas maksas. Papildus informācija par gaidāmo ralliju atrodama www.autorally.lv,www.rallyjekabpils-madona.lv vai www.4rati.lv

Savukārt par R-evolution Racing Team ekipāžas Egle/Dauga papildus informācija www.r-evolution.lv, kā arī seko mums twitter.com/eglerevolution , kur rallija laikā iespējams uzzināt karstākās ziņas no rallija norises vietas.

R-evolution Racing Team atbalsta: IT kompānija – Tieto, Uzņēmums – AMG Eksports, Kokapstrādes uzņēmums – Aļni AS, Inženieru kompānija – Prospeed, Riepu tirdzniecība – Latakko, Autosporta interneta veikals – rallystore.eu un citi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *