Latvijas Mobilais internets piedāvā rallija rezultātus servisa centrā un on-line sekošanu līderu ekipāžām

Info: Mārtiņš Dzenītis
Foto: Guntars Stupelis (RA Motosport)

„Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas” ģenerālsponsors „Latvijas Mobilais Telefons” gaidāmajā rallijā „Latgale” piedāvās rallija skatītājiem – gan sacensību vietā, gan pie datoriem – iespēju ar mobilā interneta palīdzību sekot līdzi rezultātiem šajās aizraujošajās sacensībās.

Abās rallija servisa zonās – sestdien Daugavpils kartodromā un svētdien Rēzeknes kartodromā – pie „Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas” servisa telts būs iespēja sekot līdzi sacensību rezultātiem. Mobilā interneta pakalpojumus nodrošinās Latvijas lielākais mobilo sakaru operators „Latvijas Mobilais Telefons”. Visi rallija līdzjutēji ir laipni aicināti pie komandas telts.

Jāatzīmē, ka tieši „Latvijas Mobilais Telefons” nodrošina datu pārraidi rezultātu servisam visos Latvijas autorallija čempionāta posmos. Dati no finiša tiesnešiem, kuri izmanto LMT pakalpojumus, nonāk mājas lapā www.autorally.lv. Šajā mājas lapā tad arī ir iespējams redzēt aktuālākos rallija rezultātus on-line režīmā.

Rallijā „Latgale 2010″ „Latvijas Mobilā Telefona rallija komanda” nolēmusi spert vēl vienu lielu soli uz priekšu – šo sestdien un svētdien līdzjutēji varēs redzēt, kur komandas automašīnas atrodas tieši šobrīd! Šo pakalpojumu – GPS sekošanas iekārtas – piedāvā komandas atbalstītājs auto drošības laboratorija „Guard Lab”, un automašīnām būs iespēja sekot līdzi, ieejot mājas lapās www.guardlab.lv un www.neiksans.lv.

Jāpiebilst, ka rallija „Latgale 2010″ laikā ar GPS sistēmām būs aprīkotas ne tikai abas „Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas” ekipāžas. Būs iespējas sekot līdzi arī čempionāta līderu Aivja Egles/Mārtiņa Jeruma duetam no „Tieto/Kronus Rally Team”. Tātad vienlaicīgi uz datora ekrāna varēs redzēt visu pirmo trīs starta numuru atrašanās vietas reālajā laikā.

GPS sistēmas rallija laikā piedāvās ne tikai apskatīt automašīnas reālo atrašanās vietu, bet arī sekot līdzi izbrauktajam maršrutam, līdz ar to būs arī iespējas redzēt, ar kādu ātrumu katra automašīna braukusi!

Autonomās GPS sistēmas tiks uzstādītas uz trīs līderu automobiļiem testa režīmā. Ja būs atsaucība no skatītāju puses, un līdzjutējiem on-line sekošana liksies aizraujoša, „Latvijas Mobilā Telefona rallija komanda” apsver iespēju uzstādīt sistēmas savām automašīnām arī uz visām atlikušajām 2010. gada sacensībām, tostarp arī uz pasaules čempionāta posmu „Neste Oil Rally Finland”, kurš risināsies no 29. jīdz 31. jūlijam Somijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *