Rallijs Latgale 2010 startē jau rīt

Info: Roberts Jansons
Foto: Aleksejs Oņegins, Ajags foto

Jau rīt, 10. jūlijā, plkst. 16 Daugavpilī Pilsētas laukumā tiks dots starts rallijam Latgale 2010. Atklāšanas ceremonijā piedalīsies arī viens no labākajiem Latvijas biatlonistiem Oļegs Maļuhins, kuru redzēsim krasi atšķirīgā ampluā, nekā līdz šim.

Sacensības tiks atklātas plkst. 15:50, kad rallija estakādi svinīgi šķērsos spīdveja motocikls – spēkrats, bez kā Daugavpils motoru sporta dzīve nav iedomājama. Bet tam sekos VIP ekipāža ar Daugavpilī dzimušo Oļegu Maļuhinu stūrmaņa sēdeklī. Ekipāža, kuras pilota lomā iejutīsies Leonards Tenis, sestdien arīdzan piedzīvos debiju rallijā, tiesa gan, tas notiks pēc tam kā pārējie rallija dalībnieki būs veikuši pirmās dienas pirmos divus ātrumposmus un atgriezušies Daugavpilī. Teņa/Maļuhina ekipāža būs rallija fanu uzmanības centrā, kad sportiskā režīmā izbrauks sestdienas trešajā ātrumposmā – Daugavpils kartodromā. Atliek vien novēlēt, lai 1998. gada Nagano ziemas olimpisko spēļu sestās vietas ieguvējam Oļegam Maļuhinam atrašanās stūrmaņa krēslā kļūst par neaizmirstamu piedzīvojumu.

Var droši apgalvot, ka Oļega Maļuhina iznāciens sacīkšu automobilī piesaistīs daudz skatītāju, jo iemesls pulcēties un uzturēties kartodroma tuvumā būs visas sestdienas garumā – šeit paredzētas atrakcijas, koncerti, bet pēc dienas trešā ātrumposma arī vakara izklaidējošā programma. Zināmas ērtības rallija faniem sagādājusi Latvijas Mobilā Telefona rallija komanda, kas servisa parkā uzslies telti ar ekrānu, kurā tiešsaistē varēs sekot līdzi rallija notikumiem un ātrumposmu rezultātiem.

Vēlreiz atgādinām, ka brīvdienās sinoptiķi sola karstu ar temperatūru virs 30 grādiem un bez lietus, tādēļ skatītājiem ir ieteicams savlaicīgi padomāt par Saules aizsargkrēmiem un pietiekamu dzeramā ūdens daudzumu.

Rallijs Latgale 2010 notiks divas dienas – sestdien sportisti veiks pirmos trīs ātrumposmus Daugavpilī un tās apkaimē, bet svētdien jau dosies uz Rēzekni, kur pie Latgales Māras tiks dots starts atlikušajiem pieciem ātrumposmiem.

Ralliju Latgale 2010 atbalsta: AAS Balva, Honda, Komforts, Ajags Latvija, LNT, TVNET, SWH, SWH+, Biļešu Serviss.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *