Latvijas Mobilā telefona rallija komanda startēs rallijā Kurzeme 2008

Info: Mārtiņš Dzenītis
Foto: Jānis Barbars, www.rallyemotions.net

Šajā nedēļas nogalē Liepājā un tās apkārtnē risināsies Latvijas autorallija čempionāta ceturtais posms „Kurzeme 2008″. Tajā „Latvijas Mobilā Telefona rallija komanda” startēs ar divām ekipāžām – Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals un Māris Neikšāns/Gundars Kreilis.

Divas nedēļas pirms LMT Latvijas autorallija čempionāta posma „Kurzeme” komanda bija devušies uz Šauļu apkārtni Lietuvā, lai treniņu režīmā aizvadītu sacensības „Saule 2008″. Galu galā arī šādā režīmā sacensības ļoti sekmīgas izvērtās Māra Neikšāna duetam, kurš izcīnīja otro vietu N4 klasē, uzvarētājam zaudējot nepilnas četras sekundes. Savukārt Andis Neikšāns brauca pamatīgi apslimis un galu galā bija spiests izstāties divus ātrumposmus pirms finiša veselības stāvokļa dēļ.

„Žēl, ka nesanāca kārtīgi patrenēties pirms Kurzemes rallija, tomēr tas nenozīmē, ka Liepājā būsim lēnāki, nekā ierasts,” saka patreizējais LMT Latvijas autorallija čempionāta vicelīderis N4 grupā Andis Neikšāns. „Pagājušogad izcili ātrs savās mājās bija liepājnieks Mārtiņš Būčiņš, šogad lieliskā formā ir Jānis Vorobjovs, tāpat pārliecinošu sniegumu rāda arī Aivis Egle. Pēc izlaistām divām sacensībām trasē atgriezīsies arī Ivars Caune, kurš noteikti vēlēsies sagādāt kādu pārsteigumu! Turklāt sacensībām pieteicies arī ātri sportisti no kaimiņvalstīm – soms Jarko Mietinens un lietuvietis Vītauts Šveds. Lieliska kompānija, ar kuru cīnīties apzinoties, ka vietas uz goda pjedestāla ir tikai trīs!”

Māris Neikšāns pēc lieliski aizvadītā rallija Lietuvā, šķiet, ir atguvis braukšanas „garšu” un ar cerībām skatās Liepājas virzienā: „Ralliji Talsos un Cēsīs nesanāca, kā cerēts – bija dažādas problēmas, kas galvenokārt saistītas ar paša sniegumu. Nebiju apmierināts ar uzrādītajiem rezultātiem. Savukārt Lietuvā izpildījām izdevumu un nobraucām ātri, bet stabili, nepieļaujot kļūdas. Atšķirībā no Anda, mūsu ekipāžai „Saule 2008″ bija ļoti vērtīgs treniņš un esam lieliski sagatavojušies rallijam „Kurzeme”!”

LMT Latvijas čempionāta kopvērtējumā Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals ar 27 punktiem patlaban ir otrie N4 klasē, par vienu punktu atpaliekot no Jāņa Vorobjova/Gunta Ervalda. Savukārt Māris Neikšāns/Gundars Kreilis ar 11 punktiem čempionātā ir ceturtie. Komandu vērtējumā „Latvijas Mobilā telefona rallija komanda” ar 30 punktiem ieņem otro pozīciju, par 11 punktiem piekāpjoties „Bensons Honda Racing”.

„Latvijas Mobilā telefona rallija komandu” šogad atbalsta kompānijas „Latvijas Mobilais telefons”, „LEC”, „Latvijas Valsts Meži”, „Gros Auto”, „Bosch”, „Cramo”, „Neste Oil”, „Juneka” un „Agip”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *