Krišjānis Caune/Vilnis Vitkovskis: Talsu rallijam esam labi sagatavojušies

Info: „Bensons Honda Racing”
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Šīs nedēļas nogalē atsākas LMT Latvijas rallija čempionāts, kad sportisti aizvadīs ralliju „Talsi 2007″. Tam gatava arī „Bensons Honda Racing” ekipāža Krišjānis Caune/Vilnis Vitkovskis.

Pirms Talsu rallija ekipāža aizvadījusi daudzus treniņus, to skaitā piedalījās minirallijā „Kalnamuiža” Kurzemes pusē, kurā ierindojās otrajā vietā 1,6+ klasē un septītajā vietā absolūtajā ieskaitē. Jāpiebilst, ka „Bensons Honda Racing” ekipāža minirallijā startēja ar treniņu auto nevis Latvijas čempionāta posmiem paredzēto „Honda Civic TypeR”.

„Ar minirallijā sasniegto rezultātu esam apmierināti,” saka Krišjānis. „Nosacīti pacīnījāmies ar Jāni Kārkliņu un atsevišķos ātrumposmos ar Arti Štrausu. Kopumā var teikt, ka Talsu rallijam esam labi sagatavojušies.”

Jautāts par prognozēm, Krišjānis atjokoja, ka ir nolēmis turpināt aritmētisko progresiju – pirmajā posmā Gulbenē, rallijā „Sarma” ekipāža finišēja ceturtie N3 klasē, bet rallijā „Sigulda” izcīnīja trešo vietu. „Sekojot plānam, Talsos mums vajadzētu izcīnīt vismaz otro vietu, un to noteikti arī centīsimies izdarīt,” sola Krišjānis. „Talsu rallijs būs, kā vienmēr, ar savu raksturiņu, es to saucu par sacensībām, kas nav domāts hobijam, bet ir kārtīgs sportisks un fizisks pārbaudījums. Esam aizvadījuši treniņus apstākļos, kas ir pēc sava rakstura līdzīgi Talsu puses ceļiem. Man tie ne visa patīk, tāpēc labi sagatavoties šim rallijam mums bija īpaši būtiski.”

Rallijs „Talsi 2007″ notiks divas dienas – 19. un 20. maijā. Sestdien, 19. maijā, rallija starts paredzēts plkst. 19 un tiks aizvadīti divi ātrumposmi Talsu pilsētas ielās. Svētdien, 20. maijā, rallijs atsāksies plkst. 9 un sportistiem būs jāveic astoņi ātrumposmi, to vidū arī tādi labi zināmi un slaveni kā „Strazde” (SS7), „Mordanga” (SS4) un „Talce” (SS3).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *