Kisiela ekipāža ātrākā rallija “Sarma 2016” testu ātrumposmā

Piektdien Gulbenē tika aizvadīts Latvijas rallija čempionāta atklāšanas posma “Sarma 2016” testu ātrumposms (“shakedown”), kurā ātrāko laiku sasniedza Raimonds Kisiels/Arnis Ronis ar “Škoda Fabia R5” automašīnu.

Nepilnus 4 km garajā ātrumposmā Kisiels/Ronis labāko no rezultātiem sasniedza savā pēdējā, ceturtajā mēģinājumā, uzrādot laiku 2:18,90. “Sarmā” šī ekipāža aizvadīs jau savu trešo sacīksti ar R5 klases “Škoda Fabia”.

Nākamajās pozīcijās ierindojās divas igauņu ekipāžas. Atpaliekot 0,93 sekundes, otro vietu ieņēma Rauls Jētss/Andruss Toms, kuri arī startē ar “Sports Racing Technologies” apkalpotu “Škoda Fabia R5”, kamēr trešo vietu izcīnīja Ranno Bundsens/Roberts Loštšenikovs (“Mitsubishi Lancer Evo VIII”). Viņi ātrākajiem braucējiem zaudēja 2,5 sekundes.

Jāatgādina, ka “Sarma” šogad ir gan Latvijas, gan Igaunijas rallija čempionātu pirmais posms.

Ceturtajā vietā ierindojās Mārtiņš Svilis/Ivo Pūķis (“Mitsubishi Lancer Evo X”), bet piekto vietu ieņēma viesi no Polijas, Arons Domžala/Sžimons Gospodarčiks (“Subaru Impreza STI”).

Starp 22 ekipāžam, kas piedalījās “shakedown” sesijā, sestie ātrākie bija Nikolajs Grjazins/Jaroslavs Fjodorovs (“Peugeot 208 R2”). Viņi ieņēma pirmo vietu starp divu riteņu piedziņas ekipāžām.

Rallijs “Sarma 2016” startēs šodien, 23. janvārī, kad tiks veikti pirmie četri no plānotajiem desmit ātrumposmiem.