Ķenavs: “Ir piepildījies mans mūža sapnis” [video]

Pēc izcīnītās trešās vietas rallijā “Kurzeme 2014”, Mārcis Ķenavs atzīst, ka piepildījies viņa mūža sapnis.
Jau vēstījām, ka sacensībās uzvaru guva krievu braucējs Aleksejs Lukjaņuks, kurš ļoti pārliecinoši aizvadīja rallija otro dienu, bet tikai pēdējā ātrumposmā tika noskaidroti pārējie sportisti, kas kāpa uz goda pjedestāla. Igaunis Markuss Abrams burtiski izrāva otro vietu, Mārcis Ķenavs finišēja trešais, bet Jānis Vorobjovs palika ceturtie.

Abām vadošajām latviešu ekipāžām šis rezultāts nozīmē daudz. ASRT braucējam Ķenavam tās bija pirmās sacensības ar pilnpiedziņas auto Latvijas rallija čempionātā un pjedestāls debijas reizē ir ļoti augsts sasniegums. Savukārt Vorobjovs jau posmu pirms sezonas beigām kļuvis par Latvijas čempionu N4 klasē. Viņa stūrmanim Andrim Mālniekam tas ir pirmais tituls karjerā.

Ne mazāk svarīga cīņa notika R2 klasē, kur uzvarēja pasaules čempionāta “Drive DMACK Fiesta Trophy” ieskaites līderis Sanders Pārns, aiz sevis atstājot Emīlu Blūmu un Raineru Rohtmetu. Tikai ceturtais šoreiz Ralfs Sirmacis, taču arī viņš, tāpat kā Vorobjovs, tādā veidā priekšlaicīgi nodrošinājis 2014. gada Latvijas čempiona titulu.

Savukārt rallija “Kurzeme 2014” organizatori ir sagatavojuši video intervijas ar sacensību ātrākajiem braucējiem.