Jānis Vorobjovs/Guntis Ervalds tomēr uzvar rallijā „Sigulda”

Info: SEB Unilīzinga rallija komanda
Foto:Fotoaģentūra “4rati”

Beidzot ir oficiāli apstiprināti LMT Latvijas rallija čempionāta otrā posma, rallija „Sigulda 2007″ rezultāti, un N4 klasē ir uzvarējusi SEB Unilīzinga rallija komandas ekipāža Jānis Vorobjovs/Guntis Ervalds.

Trešdien vakarā tika veikta Jāņa Vorobjova/Gunta Ervalda sporta automašīnas „Mitsubishi Lancer Evolution IX” detalizēta pārbaude, kurā tika secināts, ka automašīna atbilst tehniskajiem noteikumiem un žūrijas komisija apstiprināja rallija „Sigulda 2007″ rezultātus.

„Mēs esam ļoti gandarīti par šā „seriāla” pašreizējo iznākumu,” saka ekipāžas stūrmanis Guntis Ervalds. „Lai arī pirms tehniskās pārbaudes nezinājām degvielas sūkņa izcelsmi, taču mašīnas sagatavotāji ir kompetenti, pieredzējuši speciālisti un mums bija pārliecība, ka automašīna atbilst tehniskajiem noteikumiem. Komandas un ekipāžas uzstādījums ir cīnīties trasē ar godīgiem līdzekļiem, un rallija rezultāti runā paši par sevi.”

Līdz ar rallija „Sigulda 2007″ rezultātu apstiprināšanu Jānis Vorobjovs/Guntis Ervalds ir izvirzījušies vadībā N4 klases kopvērtējumā, tuvākos sekotājus apsteidzot par septiņiem punktiem. Savukārt komandu ieskaitē „SEB Unilīzinga rallija komanda” Siguldā izcīnīja trešo vietu un uz šo pozīciju pakāpās arī komandu vērtējumā.

Trešais LMT Latvijas rallija čempionāta posms, rallijs „Talsi 2007″ notiks 19.-20. maijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *