I.Caune/ V.Barinovs Parex Rallijs Latvija kāpj uz goda pjedestāla

Info: Mārcis Pļaviņš
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Aizgājušajā nedēļas nogalē, 4. un 5. oktobrī, saules apspīdētajās Jūrmalas ielās, kā arī Madonas pusē, norisinājās pēdējais LMT Latvijas rallija čempionāta posms „Parex Rallijs Latvija”, kurā aizraujošā cīņā tikai pēdējā ātrumposmā uzvaru N4 klasē gan šajā posmā, gan visā sezonā izcīnīja Aivis Egle/ Mārtiņš Jerums.

Otro vietu „Parex Rallijs Latvija” izcīnīja A.Neikšāna/ P.Dzirkala ekipāža, savukārt, uz godpilnā trešā pjedestāla pakāpiena stājās „Parex līzings Rally team” pilots Ivars Caune un stūrmanis Vladimirs Barinovs.

„Pēdējais rallija posms tiešām bija ļoti aizraujošs un interesants. Trases bija lieliskā stāvoklī, laiks bija ideāls un cīņa saspringta. Pašiem liels prieks par labo startu un labi aizvadīto posmu” – stāsta Ivars Caune. „Pēdējā ātrumposma finišā iebraucām ar mīkstu riepu. Varbūt tur arī zaudējām tās četras sekundes simtdaļas, kas mūs šķīra no otrās vietas” – smaidot, piebilst arī stūrmanis Vladimirs Barinovs.

Otra „Parex līzings Rally team” ekipāža ar Mārtiņu Būčiņu pie stūres un Renāru Franci stūrmaņa lomā, „Parex Rallijs Latvija” finišā iebrauca kā piektie N4 klasē. „Nedaudz žēl, ka tehnisku problēmu dēļ nevarējām nobraukt tik labi, kā gribējās, taču kopumā rallijs bija tiešām izdevies, sevišķi prieks bija par rudenīgajiem laika apstākļiem, kas mūs tā lutināja” – stāsta M.Būčiņš.

Šobrīd jau abas ekipāžas un to mehāniķi strādā, lai sagatavotu automašīnas smagajam „Saaremaa Rally 2008″, kas jau šo piektdien, 10. un 11. oktobrī risināsies Igaunijā. Abas ekipāžas ir gatavas cīnīties par vietu uz pjedestāla, taču viegli katrā ziņā nebūs. „Pirmkārt, konkurence būs ļoti sīva, otrkārt, daudz kas atkarīgs no laika apstākļiem. Viegli nebūs, bet interesanti gan” – pārliecināts ir M.Būčiņš. Savukārt I.Caune ir apņēmības pilns turpināt uz veiksmes viļņa – „Brauksim cik labi varēsim un, ja negadīsies nekādas ķibeles, tad arī labs rezultāts neizpaliks”.

„Parex līzings Rally team” pateicas visiem organizatoriem un atbalstītājiem par dalību LMT Latvijas rallija čempionātā, un konkurentiem novēl veiksmi un izaugsmi turpmākajās cīņās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *