Esiet sveicināti Latgalē – Rallijā Rāzna 2007

Beidzot esam nonākuši arī zilo ezeru zemē- Latgalē, kura jau rallistu vidū tiek dēvēta par mazo Somiju, pateicoties savam reljefam un ceļu konfigurācijai.

Ilgi tika lauzīta galva, kā īsti izveidot leģendu, Jums dārgie skatītāji, jo šeit gandrīz ik katros 100m ir ko redzēt. Lūk te arī sākās īstā jautrība, ko gan tādu īpašu atzīmēt kartē, lai Jūs gūtu patīkamas emocijas no redzētā.

Atzīmēt lecamu tramplīnu-te gandrīz visi ir tādi, varbūt kādu ‘frēzējamu’ līkumu-to te arī pa pilnam. Kā tagad īsti būt -rodas jautājums….?!

Mums ir piedāvājums!

Mēs atzīmējam tikai labākos piebraucamos ceļus un dažas ieteicamās skata vietas. Tālāk Jūs paši, pastaigājoties 300m uz vienu vai otru pusi, atrodat sev vispiemērotāko vietu, kur varēsiet vērot, kā sportisti tiek galā ar viltīgajiem, šī reģiona ceļiem.

Rekomendējam! Necenšaties traukties kādā jūsuprāt atrastajā meža takā, ko esat ieraudzījuši kartē, jo tā, pēc nobrauktiem 400 – 600m, var ievest Jūs strupceļā vai pat kādā purvā.

Ļoti ceram, ka pēc šīs skatītāju leģendas Jūs nokļūsiet visskatāmākajās vietās un gūsiet gandarījumu, ko sniegs Jums Latgales ceļi un apkārtējā daba.

Īpašs lūgums- esiet ļoti piesardzīgi pārvietojoties pa trasi un galvenais ievērojiet visus organizatora drošības paziņojumus, lai neradītu nepatīkamu pārsteigumu gan sev, gan sportistiem. Sargājam sevi un Dievs mūs sargās!

PATĪKAMU ATPŪTU ŠAJĀ NEDĒĻAS NOGALĒ!!!

Ātrumposmu karte

Skatītāju leģenda:
PS-1 un PS-2 [PDF]
PS-3 un PS-4 [PDF]
PS-5 un PS-6 [PDF
PS-7 un PS-8 [PDF]

Dalībnieku saraksts [PDF]

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *