Eiropas čempions Kajetanovičs karjeru vēlas turpināt WRC2

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Poļu rallists Kajetans Kajetanovičs, kurš šogad pirmo reizi karjerā kļuva par Eiropas čempionu, arī nākamajā gadā plāno palikt uz “lielās skatuves”.

Izcīnījis 2015. gada ERC čempiona titulu, Kajetanovičs plāno karjeru turpināt pasaules rallija čempionātā WRC2 klasē, līdzīgi kā to šogad izdarīja 2014. gada ERC čempions Esapeka Lapi. Tajā pašā laikā Kajto tomēr varētu izlemt palikt Eiropas čempionātā.

“Šobrīd es zinu, ko gribu darīt, tas, manuprāt, arī nav nekāds noslēpums,” saka Kajetanovičs. “Varu atklāt, ka ir divas opcijas – palikšana ERC vai arī startēšana WRC2.”

Acīm redzot, izvēlēties sportists varēs tikai vienu no variantiem, taču pagaidām viņš vēl nav drošs, ko izdosies izdarīt – otro reizi mēģināt kļūt par ERC čempionu vai meklēt laimi WRC2 pasaules čempionātā, kas tomēr uzskatāmas par klasi augstākām sacīkstēm. Pilots gluži vienkārši vēl nav drošs, vai viņam pietiks naudas, lai šo sapni īstenotu.

2014. gada ERC čempions Lapi šogad WRC2 guva divas uzvaras un izcīnīja trešo vietu kopvērtējumā.

“Šajā brīdī vēl nezinu, ko mēs darīsim,” saka Kajetanovičs, kurš pārstāv “Lotos Rally Team” un šogad sacensībās startēja ar “Ford Fiesta R5” automobili. “Es zinu, ko gribu, taču nezinu, vai tas ir iespējams. Joprojām runāju ar saviem sponsoriem, tāpēc laiks šobrīd ir aizņemts.”

Kajetans Kajetanovičs kļuvis par trešo poļu pilotu, kurš spējis kļūt par Eiropas čempionu rallijā.

Izmantotie resursi:
www.fiaerc.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *