Čapkauskas: “Talsu ātrumposmi ir ātri, bīstami un tehniski sarežģīti”

Rally Talsi jeb Čempionu Rallijā, arī šogad ir sagaidāma sīva cīņa starp četru valstu čempioniem. Īpaši nopietni sacensībām ir noskaņojušies lietuviešu autosportisti Ramūnas Čapkauskas un Tomas Šipkauskas. Kā zināms Rally Talsi iekļauts arī Lietuvas autorallija čempionāta kalendārā.

Šī būs sestā reize, kad Čapkauskas un Šipkauskas startēs Rally Talsi, un trešā reize, kad Čapkauskas pilotētā ekipāža cīnīsies par ceļojošo Čempionu kausu – ekipāža ir 2014. gada Lietuvas rallija čempioni. Autosportistiem tā ir papildus atbildība un sniedz lielāku iedvesmu Talsos finišēt ar vislabākajiem rezultātiem.

Par iepriekšējiem rallijiem sportisti saka, ka ir bijušas gan labas, gan mazāk veiksmīgas dienas, tomēr tas nav traucējis izbaudīt sacensības:

„Mums ļoti patīk piedalīties un startēt Talsos. Šis rallijs ir ļoti labi organizēts un šeit startē augsta līmeņa braucēji, kuri palīdz mums sasniegt vēlamos rezultātus. Augstu vērtējam arī individuālo attieksmi pret katru dalībnieku. Un protams, Talsos ir lieliski dopi!

Talsu ceļi nav no vienkāršākajiem, ir nepieciešama liela pieredze un lieliskas prasmes sadarbojoties ar stūrmani, lai šajā rallijā sasniegtu labus rezultātus, bet mums patīk šie dopi – ātri, bīstami un protams tehniski sarežģīti. Rallijam nekad nav bijis jābūt vieglam…

Nav svarīgi cik profesionāls rallija braucējs Tu esi, jo jebkurā trasē iegūsi jaunu pieredzi un atklāsi aizvien vairāk iespējas, kā vienu un to pašu dopu izbraukt citādāk, labāk, ātrāk! Un par visu sakām paldies Raimondam Strokšam un viņa komandai, ka šāda līmeņa rallijs tiek organizēts!”

Ramūnas Čapkauskas un Tomas Šipkauskas ir pozitīvi noskaņoti un kopā ar komandas mehāniķiem ir ieņēmuši zemo startu un ar nepacietību gaida Rally Talsi, kas norisināsies jau nākamnedēļ, 16. un 17. maijā!

Teksts: Ieva Krūmiņa, speciāli “Rally Talsi”
Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *