Būčiņš un Caune Saaremaa Rally 2008 finišē pirmajā desmitniekā

Info: saaremaarally.ee

Vakar Sāremā salā noslēdzās rallijs ”Saaremaa Rally 2008”, kurā uzvaru izcīnīja Tanaka/Moldera ekipāža. No mūsu sportistiem visaugstāk finišēja Būčiņa/Franča ekipāža, kas par 0,2 sekundēm apsteidza Caunes/Barinova ekipāžu.

Pirms rallija noskaidrojās, ka uz starta tomēr neizies Andis Grīnbergs/Edgars Svencis un Ainārs Igaveņš/Uldis Znotiņš. Pirmajā dienā sportistiem bija jāveic trīs posmi un tajos visātrāko laiku uzrādīja Tanaka/Moldera ekipāža. No mūsējiem visaugstāk bija Caune/Barinovs, kuri dienas beigās kopvērtējumā ieņēma astoto vietu.

Pēc otrajā dienā veiktajiem trīs posmiem, līderis bija Tanaks/Molders, bet no Latvijas sportistiem visaugstāk atradās Būčiņa/Franča ekipāža, kura kopvērtējumā ieņēma 11. vietu. Jau pēc nākamā posma Būčiņš pacēlās uz septīto vietu, bet pēc devītā posma atkrita atkal uz 11. Pēdējos posmos gan Caunes, gan Būčiņa ekipāža palielināja tempu un beigās Būčiņš/Francis izcīnīja septīto vietu, bet Caune/Barinovs, zaudējot 0,2 sekundes savam komandas biedram, palika astotie.

No pārējiem mūsu sportistiem piekto vietu N3 klasē izcīnīja Veismanis/Labuckas, kuri pēc pirmās dienas bija tikai astotajā vietā.

Jāatzīmē, ka sestajā posmā tehniska defekta dēļ izstājās Feldmaņa/Vilmaņa ekipāža, bet Ķilpja/Ceriņa un Gutmaņa/Avotiņa ekipāžas piedzīvoja avārijas.