ASRT par 24 000 eiro piedāvā startēt Lapzemes rallijā

Latviešu rallija komanda ASRT par 24 000 eiro piedāvā piedalīties autosacīkstēs “Arctic Lapland Rally”, kas janvārī norisināsies Somijā.

2015. gada sākumā Lapzemes rallijs svinēs lielu jubileju, jo notiks jau 50. reizi. Tas būs Somijas rallija čempionāta jaunās sezonas pirmais posms un dalībnieku tajā parasti netrūkst – pērn, kad uzvarēja mājinieks Janne Tuohino ar “Ford Fiesta R5”, startēja 120 mašīnas.

Nākošajā Lapzemes rallijā uz starta varam ieraudzīt arī ASRT komandu, kas piedāvā īrēt N4 grupas “Mitsubishi Lancer EVO X”. Kopējā cena par auto ir 24 000 eiro un šajā summā ietilpst pilnvērtīgi sagatavots rallija auto, loģistikas pakalpojumi, apdrošināšana, riepas (12 jaunas un četras lietotas), kā arī degviela, servisa parka ekipējums un pat ēdināšana.

Konkrētais auto ir 2012. gada modelis, ar ziemas regulējumiem un 325 zirgsgpēku jaudu. ASRT piedāvā īrēt šo auto arī uz pilnu Somijas čempionāta sezonu.

Latvijā sagatavotās ASRT rallija mašīnas nākošgad varētu startēt arī Spānijā, kur komanda piedāvā tās īrēt gan uz atsevišķiem posmiem, gan visu sezonu. Spānijas asfalta ātrumposmiem sagatavots N4+ grupas “Mitsubishi Lancer EVO X”.

Info: asrt.eu
Foto: Dace Janova (4rati.lv)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *