Abas Latvijas Mobilā telefona rallija komandas ekipāžas – uz goda pjedestāla rallijā Talsi

Info: Mārtiņš Dzenītis
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Ar Ivara Vasaraudža/Valda Spredža triumfu absolūtajā vērtējumā un Jāņa Vorobjova/Gunta Ervalda uzvaru N4 kategorijā noslēdzies LMT Latvijas autorallija čempionāta otrais posms „Talsi 2008″. Abas „Latvijas Mobilā telefona rallija komandas” ekipāžas – Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals un Māris Neikšāns/Gundars Kreilis – finišēja uz goda pjedestāla prestižākajā Latvijas čempionāta klasē N4.

Izcīnot otro vietu Talsos, N4 līderpozīcijas LMT Latvijas čempionāta kopvērtējumā saglabāja Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals. Pēc finiša Andis sacīja: „Braucām ātri, taču šoreiz Jānis Vorobjovs izrādījās ātrāks. Ir skaidrs, pie kā vēl jāpiestrādā, lai nākamajos posmos būtu spēcīgāki. Gribu pateikt milzīgu paldies mehāniķu brigādei, kas piecu dienu laikā pilnībā salika jauno sporta automašīnu, sagatavojot to sacensībām. Lai gan pirms Talsiem mums īsti pat nebija laika jauno auto pārbaudīt, tas darbojās teicami! Liels prieks par to, ka abi ar Māri stāvam uz goda pjedestāla – tas pierāda, cik spēcīga šobrīd ir „Latvijas Mobilā telefona rallija komanda”.”

Ekipāžai Māris Neikšāns/Gundars Kreilis nācās krietni nopūlēties, lai trasē saglabātu vakar sarūpēto sekundes pārsvaru pār Mārtiņu Būčiņu/Renāru Franci un nepilno piecu sekunžu pārsvaru pār Aivi Egli/Mārtiņu Jerumu. Tomēr Neikšānam/Kreilim tas izdevās, lai gan finišā N4 klases trešo vietu no piektās šķīra nieka sešas sekundes. Īpaši liels prieks par šo sasniegumu bija Gundaram Kreilim – viņam pirmais goda pjedestāls autosportista karjerā. „Par rezultātu esmu priecīgs, un tas objektīvi ataino spēku samēru šajā rallijā,” stāsta Māris Neikšāns. „Mums bija svarīgi gūt maksimāli daudz punktus Latvijas čempionāta kopvērtējumā, lai atkal varētu iesaistīties cīņā par kopvērtējuma medaļām, ko sekmīgi izdarījām. Uz nākamo ralliju būs krietni jāpagatavojas, ja vēlamies cīnīties par uzvaru, un tieši uzvaras rallijos ir mūsu mērķis!”

Komandu vērtējumā „Latvijas Mobilā telefona rallija komanda” šajās sacensībās ierindojās otrajā vietā, izcīnot 11 punktus – tikpat daudz, cik „Bensons Honda Racing”. Pirmo vietu ar 13 punktiem izcīnīja „Skandi Auto Rallija komanda”

Latvijas čempionāta kopvērtējumā Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals ir līderi N4 kategorijā, bet „Latvijas Mobilā telefona rallija komanda” – komandu vērtējumā. Komandas otrā ekipāžā Māris Neikšāns/Gundars Kreilis LMT Latvijas autorallija čempionātā pagaidām ir piektie.

„Latvijas Mobilā Telefona rallija komandu” šogad atbalsta SIA „Latvijas Mobilais telefons”, būvkomānija „LEC”, „Latvijas Valsts Meži”, „Gros Auto”, „Bosch”, „Cramo”, „Neste Oil”, „Agip” un „Juneka”. Komandas automašīnas sagatavo kompānija „AMP Motorsport”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *