50 dienas līdz ERGO rallijs Cēsis startam

Viesnīcā ”Hotel Bergs” norisinājās LMT Latvijas rallija čempionāta posma ERGO Rallijs Cēsis organizēta preses konference, kurā klātesošie tika iepazīstināti ar rallija norises programmu un rallija ģenerālsponsoru – apdrošināšanas akciju sabiedrību ”ERGO”.

”Rallijam ar apdrošināšanu ir līdzība, tāpēc mums ir liels prieks, ka varēsim atbalstīt šo pasākumu.” saka ERGO valdes locekle Evija Čīma. Līgums par rallija sponsorēšanu paredz, ka turpmākos trīs gadus rallija nosaukums būs ERGO rallijs Cēsis.

Savu gandarījumu par rallija norisi pauda arī Cēsu domes izpilddirektors Jānis Rozenbergs norādot, ka rallijs Cēsīs ir skaitliski apmeklētākais sporta pasākums. Tāpat Cēsu domes pārstāvis uzsvēra rallija pozitīvo ietekmi uz uzņēmējdarbību. „Pilsēta jau gatavojas rallijam” Rozenbergs sacīja noslēdzot savu uzrunu.

DHL Latvija pārdošanas un marketinga direktors Kaspars Spriņķis ātrumu un precizitāti, kas raksturīga gan rallijam, gan pārvadātāju biznesam, minēja kā galveno iemeslu par DHL iesaistīšanos rallija atbalstīšanā. Arī Aldis Pīlēns, kas ir ERGO rallija komandas vadošais pilots, atzina lielo atbildību, kas gulsies uz viņa pleciem tieši ERGO rallijs Cēsis laikā un, noslēpumaini smaidot vēstīja, ka viņam ir padomā arī ERGO automašīnu dubultošanas iespēja trasē.

Rallija organizators Guntis Ervalds, informējot klātesošos par ar rallija organizāciju saistītiem jautājumiem sacīja, ka ERGO rallijs Cēsis šogad būs arī Lietuvas rallija čempionāta posms, kas ir viens no iemesliem rekordlielam ekipāžu skaitam. Kopā ar viesiem no Igaunijas un Krievijas, uz starta varētu iziet ap 120 automašīnām, no kurām 70 būtu pilnpiedziņas automašīnas. ERGO rallijs Cēsis turpinās savu tradīciju – būs ātrs un kilometros gariem ātrumposmiem – rallija septiņu ātrumposmu veidotais kopējais distances garums būs 125 km. Rallijs sāksies ar Kārļu dopu, būs arī pilsētas ātrumposms. Savu skatītājiem draudzīgā rallija slavu ERGO rallijs Cēsis centīsies saglabāt arī šogad, jo no 7 paredzētajiem ātrumposmiem skatītāji varēs paspēt noskatīties 4 līdz 6 dopus.

Veiksmi un izdošanos rallija organizatoriem, jaunajiem sponsoriem un skatītājiem vēlēja arī Latvijas Automobiļu federācijas rallija komisijas vadītāja Irēna Krastiņa.

Latvijas rallija čempionāta ceturtais posms ERGO rallijs Cēsis norisināsies 7. un 8.jūnijā Cēsu pilsētā un tās apkārtnē.

Uz tikšanos Cēsīs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *