2012. gada Latvijas rallija sezona startēs Alūksnē

Info: Dace Janova, rallija “Alūksne 2012” preses dienesta vadītāja

Lai gan šobrīd šķiet, ka nākamais rallija gads vēl aiz kalniem, laiks paies nemanot, un kā parasti, kādam noteikti atkal pietrūks vēl pāris dienu, lai sagatavotu savu spēkratu jaunās sezonas pirmajām sacensībām. Sportisti, neatlieciet šos darbus uz pēdējo brīdi, jo Latvijas 2012.gada sezona sāksies jau 20. – 21.janvārī ar ziemas ralliju „Alūksne”!

Šī gada sākumā Alūksnes pusē rallija tradīcijas uzsākušajam ziemas rallijsprintam sekos loģisks turpinājums – gan skatītāju, gan braucēju atzinību guvušās sacensības ir izaugušas par ralliju, Latvijas rallija čempionāta kandidātposmu, pieaudzis arī ātrumposmu un kilometru skaits.

Pagājušā gada Alūksnes rallijsprinta ātrumposmi ir pamatīgi mainīti un papildināti. Plānots, ka sacensība norisināsies 9 ātrumposmos, no kuriem 5 būs atšķirīgi. Kopējais trases garums – ap 250km, kopā ātrumposmos tiks nobraukti līdz 110 km. Bez „lielā” rallija sportistiem, kam alūksnieši piedāvās lielisku iespēju iesildīties rallijam kā radītajos Alūksnes novada ceļos pirms Lietuvā paredzētā Latvijas čempionāta pirmā posma, uz starta tiks gaidītas arī rallijsprinta ekipāžas.

Protams, pagaidām sacensību organizatori – biedrība autosporta klubs Alūksne visas kārtis galdā vēl neliks un dažu labu interesantu ideju realizēšana ir atkarīga arī no tā, kāda tad īsti būs atnākošā ziema!

Rallijam tuvojoties, vairāk informācijas atradīsiet www.4rati.lv.

Ralliju „Alūksne 2012” organizē biedrība autosporta klubs Alūksne sadarbībā ar Autostils un Autostils Rally Techica, kā arī Alūksnes novada pašvaldību.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *