4ratu rallija kalendārs ir klāt arī šogad!

Info: Dace Janova, www.4rati.lv
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Cauri „Sarmas” kupenām, Lietuvas ziemas stindzinošajam vējam, „Talsu” pienenēm, putekļu smaržai tikko nopļautā siena vālā Jēkabpils un Madonas pļavās, negaisa mākoņiem pāri „Latgales” ezeriem, „Kurzemes” tramplīniem , pirmajiem dzērvju kāšiem Kuldīgas un Jūrmalas pusē, Sāremā salas kadiķu audzēs ieslēptajiem viltīgajiem akmens mūrīšiem, uzvaras priekam un mazliet arī zaudējuma rūgtumam ir noslēgusies 2011.gada rallija sezona, raiba un daudzkrāsaina – gluži kā jaunais 4rati.lv rallija foto kalendārs.

Jau trešo gadu pēc kārtas 4rati.lv veidotais kalendārs tā fotogrāfiju varoņu un rallija draugu lokā vakar vakarā tika atvērts naktsklubā „Kaļķu vārti”.

Šogad kalendārā redzamas lieliskas, ātras,atraktīvas ekipāžas un komandas: LMT rallija komanda, Valts Zvaigzne/Mārtiņš Ozoliņš, Mārtiņš Svilis/Aivis Aizsilnieks, Ralfs Sirmacis/Māris Kulšs, AJAGS Latvija, Sports Racing Technologies, Rolands Mēnesis/Māris Ziediņš, Aivis Egle/Andis Dauga, Skandi rallija komanda, Jānis Vorobjovs/Guntars Zicāns, Ivo Ķilpis/Artis Ceriņš, Jānis Feldmanis/Anrijs Jesse …patiesībā nedaudz žēl, ka gadā ir tikai 12 mēnešu!

4ratu kalendāru jau nākamnedēļ varēs iegādāties visās Jāņa Rozes grāmatnīcās un citās grāmatnīcās visā Latvijā, no nākošās nedēļas nogales – arī Narvesen tīklā. Par citām tirdzniecības vietām mēs, kalendāra autori Dace Janova un Māris Šeflers, pastāstīsim jums vēlāk portālā www.4rati.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *