Seskam Lietuvā ceturtā vieta, Blūms uzvar savā klasē

Piektdien un sestdien norisinājās Lietuvas rallija čempionāta trešais posms “7bet Gravel Fest Rally Lazdijai”, kurā labus rezultātus sasniedza latviešu sportisti.

Pirmajā dienā notika četri ātrumposmi, bet sestdien Lazdiju apkaimē risinājās vēl astoņi dopi. Kopējā distance, kas veicama ar laika ieskaiti, sastādīja 102.1 kilometru.

Ļoti pārliecinošu uzvaru izcīnīja Vaidots Žala, kura stūrmanis pirmo reizi bija Ivo Pūķis. Jau pēc pirmās dienas viņi tuvākos sekotājus pārspēja par 24 sekundēm, bet finišā pārsvars sasniedza jau gandrīz minūti. Ekipāža startēja ar “Škoda Fabia Rally2 evo” automašīnu un uzvarēja gandrīz visos ātrumposmos, izņemot SS6, kur ierindojās piektajā vietā.

Otrajā vietā ralliju noslēdza Martins Samsons (“Škoda Fabia N5”), trešais bija Vlads Jurkevičs (“Škoda Fabia Rally2 evo”).

Pēdējā brīdī uz šo ralliju nolēma doties Mārtiņš Sesks ar Renāru Franci, kuri sēdās “Proracing Rally Team” sagatavotajā “Škoda Fabia R4” automobilī. Veiksmīgi izdevās konkurēt un arī pārspēt tehniski spēcīgākas ekipāžas, finišā ierindojoties ceturtajā vietā. Līdz pirmajam trijniekam pietrūka vien 2.48 sekundes.

Emīls Blūms un Didzis Eglītis ar “Mitsubishi Lancer Evo IX” arī pārspēja ne vienu vien ekipāžu, kam bija jaudīgākas tehnika. Finišā sasniegta sestā vieta un izcīnīta uzvara LARČ3 grupas ieskaitē. Uz sesto vietu sportisti pacēlās pirmās dienas izskaņā, sestdien pozīciju saglabājot.

Lietuvas rallija čempionāta ceturtais posms “CBet Rally Rokiškis” norisināsies no 27. līdz 29. jūlijam.