ERC sacīkšu uzvarētāji Sesks/Francis šonedēļ startē Lietuvā

Foto: Facebook.com/MartinsSesksRallying

Eiropas rallija čempionāta pēdējo divu posmu uzvarētāji Mārtiņš Sesks un Renārs Francis šajā nedēļas nogalē redzami uz starta Lietuvas rallija čempionātā, kur piedalīsies sezonas trešajā posmā.

“Pēdējā brīža lēmums šajā nedēļas nogalē izlocīt kājas pie kaimiņiem Lietuvā – “7bet Gravel Fest Rally – Lazdijai 2023″, kas būs Lietuvas rallija čempionāta  trešais posms,” stāsta Mārtiņš Sesks. “Esam nolēmuši sacensības izmantot treniņa nolūkiem bez īpašiem uzstādījumiem par rezultātu. Divās dienās veiksim 12 ātrumposmus nedaudz vairāk kā 100 km kopgarumā.”

Ceturtdien ekipāža izgāja administratīvo komisiju un pierakstīja trasi, bet šovakar jau starts pirmajos ātrumposmos.
“Ņemot vērā pēdējā brīža lēmumu, brauksim bez īpašas sagatavošanās,” skaidro ekipāžas pilots. “Nezinu nedz reģionu, nedz ātrumposmus. Trasē gaidāmos pārbaudījumus atklāsim tikai pēc shakedown. Godīgi sakot, nav sanācis pasekot ne Lietuvas rallija čempionàtam, ne tā līderiem. Startēsim ar “Proracing Engineering” sagatavoto “Škoda Fabia R4”. Būs ļoti interesanti redzēt, kā mums veiksies cīņā ar R5 un N5 automašīnām, tostarp ātrākajiem braucējiem no Latvijas, Lietuvas, Polijas, Igaunijas un Ukrainas. Taču viss liecina, ka būs patiešām interesantas sacensības.”
Programma un ieteiktie skatu punkti: https://ej.uz/Skatupunkti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *