Lietuvas „Rally Classic” uz starta divas WRC automašīnas

Jau rīt, 3.oktobrī, Lietuvas kūrortpilsētas Druskininku apkārtnē sāksies kaimiņvalsts rallija čempionāta noslēdzošais posms „Rally Classic”.

Sacensību formāts paredz cīņas 10 ātrumposmos 150 km garumā, no kuriem īsākais būs Druskininku centrā notiekošais 3,5 km garais dops, savukārt garākais – 22 km ātrumposms norisināsies tumsā.

Šoreiz Lietuvā uz starta arī būs arī divas WRC automašīnas. Vienu no tām pilotēs pazīstamais lietuviešu pilots Benediktas Vanagas, kurš ar savu Subaru Impreza WRC ir nerets viesis arī Latvijas rallijos.

Savukārt otrs pilots, kam „Rally Classic” būs debija ar šādu automašīnu – Škoda Fabia WRC, ir šīgada Lietuvas rallija čempions Ramunas Čapkauskas.

Sarunā Čapkauskas atzīst, ka sacensības pašai ekipāžai noteikti būs ļoti interesantas, jo pagaidām pie Škoda Fabia WRC, kas,  neapšaubāmi, ļoti atšķiras no ierastās Mitsubishi EVO IX,  stūres pavadīti vien nedaudzi testu kilometri, pie tam pilotam labi pazīstamos ātrumposmos. Sportists nenoliedz, ka centīsies parādīt pēc iespējas labāku sniegumu, bet ne mazāk svarīgi ekipāžai Druskininkos būs sagādāt prieku rallija skatītājiem.

Rallijā startēs 50 ekipāžas no Lietuvas, Latvijas, Polijas, Čehijas, Krievijas, Baltkrievijas.

Latviju „Rally Classic pārstāvēs trīs ekipāžas – Rolands Jaunzems/Aleksandrs Innuss, Daņila Belokoņs ar Andi Neikšānu un Toms Zeļezņevs/Līga Liepiņa.

„Rally Classic” ātrumposmu kartes, dalībnieku saraksts un pārējā informācija šeit: www.rallyclassic.lt

Info: Dace Janova, www.4rati.lv
Foto: Jurga Anusauskienė

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *