‘Delfi Rally Estonia’ ietvaros tiks aizvadīts arī Latvijas rallija čempionāta posms

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Šajā nedēļas nogalē Igaunijā norisināsies Eiropas rallija čempionāta posms “Delfi Rally Estonia”, bet paralēli risināsies sacensības arī Igaunijas rallija čempionāta un Latvijas rallija čempionāta ieskaitēs. Līdz ar to uz starta izies ne viena vien latviešu ekipāža.

Vietējo čempionātu dalībnieki nemēros pilnu sacensību distanci. Cīņu tie sāks piektdien, 5. jūlijā, ar superspeciālo ātrumposmu Tartu, bet sestdien, 6. jūlijā, norisināsies vēl deviņi ātrumposmi. To kopējais garums sastādīs 119.39 km.

Nacionālajā rallijā dalību pieteikušas vairāk kā 80 ekipāžas. Latvijas rallija čempionāta ieskaitē startēs 24. Cīņā dosies tādas ekipāžas kā Emīls Blūms/Didzis Eglītis (“Mitsubishi Lancer Evo IX”), Jānis Vorobjovs/Guntars Zicāns (“Mitsubishi Lancer Evo VIII”), Kalvis Blūms/Ralfs Lipstoks (“Mitsubishi Lancer Evo”), Guntis Lielkājis/Vilnis Miķelsons (“Mitsubishi Lancer Evo X”), Madars Dīriņš/Gints Lasmanis (“Honda Civic Type-R”) un citas.

Sacensībās piedalīsies arī WRC zvaigzne Ots Tanaks ar “Hyundai io20 N Rally1 Hybrid” automašīnu, kurš arī neapšaubāms favorīts. Tāpat brauks tādi spēcīgi piloti kā Prīts Koiks (“Škoda Fabia EVO Rally2”), Karls Peders Nordstrands (“SRT PROTO 02”), Karls Martins Volvers (“Škoda Fabia Proto”), Aiko Aigro (“Mitsubishi Lancer Evo X”).

Latvijas rallija čempionāta braucēji aizvadīs sezonas trešo posmu, bet Igaunijas čempionāta braucējiem šis būs jau ceturtais posms.

Pilns dalībnieku saraksts >>

Latvijas rallija čempionāta kopvērtējums >>

Igaunijas rallija čempionāta kopvērtējums >>

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *