ASRT komanda Igaunijā noslēgs ziemas rallija sezonu

Sestdien startēs otrais Igaunijas rallija čempionāta posms – “Võrumaa Talveralli 2015”. Ja šobrīd Latvijas lielākajā daļā sniega gandrīz vairs nav, tad Igaunijas rallija norises vietā šobrīd ir ziemai atbilstoši apstākļi – sniegs un ledus.

Dalību šim rallijam, kas notiks 21.februārī, apstiprinājušas 79 ekipāžas, kurām būs jāveic astoņi ātrumposmi ar kopējo garumu 101,6 kilometri. Starp šīm ekipāžām trīs pārstāvēs ASRT rallija komandu, kuras sastāvā brauks Sīms Plangi, Karls Martins Volvers un Dmitrijs Feofanovs.

Lieliskā noskaņojumā šo ralliju sagaida Sīms Plangi, kuram šī sezona sākusies lieliski – trīs uzvaras Latvijas rallija čempionātā un otrā vieta Liepājas ERČ posmā. Lai arī Plangi ir tikai 22 gadi, šis pilotam būs 100.rallijs viņa karjerā, tāpēc viņa mašīnu rotās skaitlis 100.

“Šobrīd mums nav plānoti testi, taču pirms paša rallija gribu izbraukt kādus 20 – 30 kilometrus ar šaurajām ziemas riepām. Protams, emocijas ir labas, jo sezona sākusies labi un šis būs mūsu jubilejas rallijs, tāpēc ceru, ka šīs emocijas man sagādās labu rezultātu,” saka Sīms Plangi, kura mērķis šajā rallijā ir izcīnīt pēc iespējas vairāk ieskaites punktus.

Viens no 2WD klases favorītiem būs Karls Martins Volvers, kurš pēc iekāpšanas konkurētspējīgā mašīnā uzrāda ļoti labu ātrumu. “Šim rallijam gatavojos gan fiziski, gan morāli. Pirms rallija mums nav plānoti testi, jo esam jau aizvadījuši daudz rallijus. Šī man būs pirmā reize, kad braukšu šeit, tāpēc ceru, ka iegūšu jaunu pieredzi. Zinu, ka būs grūti, taču šobrīd sajūtas ir labas. Ar Peugeot 208 R2 esmu nobraucis vairākus rallijus un mana pārliecība ir lielāka. Jebkurā gadījumā šis būs īpašs rallijs, jo šeit būs daudz manu sponsoru un fanu, kuri gribēs redzēt labu sniegumu. Ceru, ka viss izdosies un šīs būs lieliskas brīvdienas,” saka Volvers, kurš piebilda, ka rallija sākumā brauks piesardzīgi bet, ja būs labs ritms, tad viņš brauks ātrāk un cīnīsies par maksimālajiem ieskaites punktiem.

Pirmo reizi šajos ceļos brauks Dmitrijs Feofanovs, kurš atzina, ka viņa mērķis būs braukt stabili un sasniegt finišu. “Diemžēl laika trūkuma dēļ man uz šo ralliju nebūs iespējams aizvadīt testus, taču ceru, ka pirms paša rallija izdosies nedaudz izbraukt. Par šo ralliju nezinu neko daudz, taču apmēram iztēlojos, kādi tur ātrumposmi varētu būt. Domāju, ka būs interesanti, bet brīžiem sarežģīti. Mans uzdevums kā minimums būs saglabāt tādu pašu tempu kā Sarmas rallijā. Tāpat gribu samazināt atstarpi no līderiem. Taču galvenais uzdevums būs sasniegt finišu,” tā Feofanovs.

Teksts: asrt.eu
Foto: Dace Janova (4rati.lv)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *