Vorobjovs startēs Igaunijas čempionāta otrajā posmā

Latvijas čempioni autorallijā Jānis Vorobjovs/Andris Mālnieks šonedēļ piedalīsies Igaunijas čempionāta otrajā posmā “Võrumaa Talveralli 2015”, turklāt, nebūs vienīgie dalībnieki no Latvijas.

Vorobjova ekipāžai ir piešķirts sestais starta numurs un viņu sīvākie sāncenši N4 klasē solās būt Timmu Korge, Rainers Auss un Egons Kaurs. Tāpat “Võrumaa Talveralli 2015” ar pilnpiedziņas auto startēs Guntis Lielkājis/Vilnis Miķelsons, kuri šobrīd, pēc aizvadītiem trim posmiem, ir Latvijas čempionāta līderi LRC1 grupā. Viņiem Igaunijā 15. starta numurs un jācīnās E12 klasē.

Uz Igaunijas čempionāta otro posmu nepilnā sastāvā debusies arī “Sports Racing Technologies” komanda, ko pārstāvēs Vasīlijs Grjazins/Dmitrijs Ļebediks (#18) un Nikolajs Grjazins/Jaroslavs Fjodorovs (#29). Tajā pašā klasē rallijam pieteikusies arī Toma Lielkāja/Toma Pirktiņa (#32) ekipāža, kas pārstāv “LMT Autosporta Akadēmiju”.

“Võrumaa Talveralli 2015” startēs arī Jānis Cielēns/Salvis Rambols (#34), kuri iepriekš startēja rallijsprinta sacensībās Latvijā. Šī viņiem būs pirmā tik nopietna līmeņa pieredze. Cielēna ekipāža cīnīsies E10 klasē. Tāpat sacensībās redzēsim Jāni Kricki, kuram “Rally Liepāja” pirmo reizi bija iespēja izbraukt ar “Ford Fiesta R2”. Tagad viņš atgriezies pie sava “golfiņa” stūres.

Ar pirmo numuru rallijā startēs pērnā gada “Drive Dmack Fiesta Trophy” čempions Sanders Pārns. Viņam šīs sacensības būs īpašas, jo sportists debitēs pie “Ford Fiesta R5” automobiļa stūres. Tieši ar šādu auto igaunis, kā jau ziņojām, šogad plāno aizvadīt sezonu pasaules rallija čempionātā WRC2 klasē.

Kopumā “Võrumaa Talveralli 2015” piedalīsies kopumā 79 ekipāžas, bet visi astoņi ātrumposmi paredzēti sestdien, 21. februārī.

Teksts: 4rati.lv
Foto: Dace Janova (4rati.lv)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *