Ožjē startēs visos atlikušajos WRC posmos

Foto: Vladislav Maschl

Astoņkārtējais pasaules rallija čempions Sebastjēns Ožjē apstiprinājis, ka piedalīsies visos šosezon atlikušajos trīs posmos – Jaunzēlandē, Spānijā un Japānā.

“Esmu sajūsmā par došanos uz Jaunzēlandi,” pirmdien pavēstīja Ožjē. “Bet jaunumi ir tādi, ka startēšu arī Spānijā un Japānā, piedaloties pēdējos trīs čempionāta posmos. Ar nepacietību gaidu šo savu jauno izaicinājumu un ātrāk gribu visus satikt.”

Ožjē šogad aizvadījis trīs WRC sacīkstes. Montekarlo rallijā viņš bija tuvu uzvarai, taču plīsušas riepas dēļ atkrita uz otro vietu un piekāpās Sebastjēnam Lēbam. Portugāles posms bija neveiksmīgākais – vairāku pārsistu riepu dēļ nācās izstāties, kamēr pirms problēmu sākšanās francūzis atradās trešajā vietā, vien nepilnas piecas sekundes aiz tā brīža līdera. Kenijas posmā Ožjē finišēja ceturtais, lai gan pirms riepas pārsišanas bija sacīkšu līderis.

Ožjē startēšana visos atlikušajos posmos nozīmē, ka Esapekam Lapi, ar kuru viņš šogad dala mašīnu “Toyota” komandā, sezona beigusies priekšlaicīgi. Somu pilots šogad piedalījās septiņās sacīkstēs, Zviedrijā, Somijā un Beļģijā izcīnot trešo vietu.

Izmantotie resursi:
www.wrc.com