Ožjē atgriežas uz Horvātijas ralliju, kopumā startēs 57 ekipāžas

Foto: Honza Fronek

Šonedēļ publicētajā pasaules rallija čempionāta Horvātijas posma dalībnieku sarakstā iekļautas 57 ekipāžas. Starp braucējiem būs arī nepilnu sezonu aizvadošais Sebastjēns Ožjē, kurš šogad jau uzvarējis divos WRC posmos.

Zviedrijas rallijā septiņkārtējais WRC čempions Ožjē nepiedalījās, bet izgāja uz starta Montekarlo un Meksikā, finišējot pirmajā vietā. “Toyota” pilots būs ierindā arī Horvātijas asfalta posmā, kas norisināsies no 20. līdz 23. aprīlim.

Kopumā startēs 57 ekipāžas, “Rally1” klasē gan tikai deviņas mašīnas. “Hyundai” vienībā Kreigts Brīns nomainīs Daniju Sordo, bet “M-Sport” sastāvā brauks tikai abas pamatsastāva ekipāžas ar Otu Tanaku un Pjēru Luī Lubē. Tikmēr 19 ekipāžas pieteikušas dalību WRC2 čempionāta vērtējumā. Šis būs arī JWRC ieskaites posms.

Pilns braucēju saraksts >>

Pasaules čempionāta kopvērtējumā tieši Ožjē šobrīd ir vadībā, neskatoties uz viena posma izlaišanu. Trīs punktus atpaliek Tjerī Noivils, kurš visos posmos kāpis uz pjedestāla, četru punktu mazāk pērnā gada čempionam Kallem Rovanperam. Turpat netālu arī Tanaks, kurš uzvarēja Zviedrijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *