Medijs: Tanaks vienojies ar “Hyundai” par līguma laušanu

Itāļu rallija medijs “Rallyssimo” vēsta, ka Ots Tanaks jau vienojies par aiziešanu no “Hyundai” komandas pēc šīs sezonas. Tāpat nosaukti piloti, kas gatavojas šai vienībai pievienoties.

Nesen kļuva zināms, ka “Hyundai” vadība izvēlējusies nepagarināt līgumu ar Oliveru Solbergu, kurš vienības sastāvā pasaules rallija čempionātā brauca divas sezonas, ne pērn, ne arī šogad gan neaizvadot visus posmus. Par Tanaka iespējamo došanos prom tiek baumots jau kādu laiku. “Rallyssimo” ziņo, ka arī igaunis komandu atstās pēc atlikušajiem diviem posmiem, kas notiks Spānijā un Japānā.

Pēc publikācijā paustā, Tanaks pievienosies “M-Sport Ford” nometnei, kurā startēja jau 2017. gadā, kad viņa komandas biedrs bija Sebastjēns Ožjē. Savukārt nākamgad tādā gadījumā kopā startētu Tanaks un Sebastjēns Lēbs. Pašlaik gan vēl nav zināms, vai Lēbs piekritīs turpināt pārstāvēt šo vienību atsevišķos rallijos, lai gan nav pamata uzskatīt, ka tas nenotiks. “M-Sport Ford” sastāvu varētu papildināt arī Solbergs.

Tāpat “Rallyssimo” guvusi informāciju, ka Tanaka vietā “Hyundai” sastāvā tiks pieņemts Andreass Mikelsens, kurš pēdējās sezonas pavadījis “Rally2” klasē. Savukārt Solberga vietā startēs Kreigs Brīns, kurš šogad ir “M-Sport Ford” pilots. Komandā palikšot Danijs Sordo, piedaloties atsevišķās sacīkstēs.

Tikmēr “Hyundai” pilots Tjerī Noivils, kuram ar Tanaku neesot labas savstarpējās attiecības, prognozējis, kuri piloti varētu pievienoties šai komandai nākamajā sezonā: “Andreass ir kandidāts. Arī Elfins Evanss tāds varētu būt. Un pat Kriss Mīke varētu atgriezties. Es gan neko nezinu par viņu līgumsaistībām. Arī Haidens Padons varētu būt pretendents. Iespējas ir dažādas, bet manuprāt izvēle varētu būt starp Mikelsenu, Sordo un Evansu – viņi ir labākie.”

Elfinam Evansam gan ir spēkā līgums ar “Toyota” komandu, kas negatavojas mainīt sastāvu uz 2023. gada WRC sezonu.

Izmantotie resursi:
www.rallyssimo.it