Latviešu ekipāžas Visaginas rallijā sasniedz pjedestālu

Sestdien, 7. maijā, Lietuvā norisinājās rallija sacensības “Rally Cup Visaginas”, kurās uz starta stājās trīs ekipāžas no Latvijas. Edgara Baloža un Jāņa Salas pilotētās ekipāžas absolūtajā ieskaitē iekļuva pirmajā sešiniekā, bet savā klasē iekaroja pjedestālu.

Pārliecinošu uzvaru izcīnīja lietuvietis Dominiks Butvils, kurš startēja ar “Škoda Fabia” automašīnu. Butvils uzvarēja visos ātrumposmos un finišā tuvāko sekotāju Giedrju Firantu (“Mitsubishi Lancer Evo VIII”) uzveica par 56 sekundēm. Šīs abas ekipāžas bija ātrākās AWD+ klasē.

Trešo vietu guva Mindaugs Varža (“Subaru Impreza STI”), kurš no Butvila atpalika gandrīz divas minūtes, bet uzvarēja AWD klasē. Otrā un trešā vieta šajā klasē latviešu ekipāžām.

Edgars Balodis/Maksims Juzikevičs (“Mitsubishi Lancer Evo VIII”) ralliju pabeidza piektajā vietā kopējā vērtējumā un otrajā vietā AWD ieskaitē. Jānis Sala/Jānis Bruzinskis (“Audi 90 quattro”) tikmēr bija sestie absolūti un trešie AWD klasē. No Latvijas sportistiem startēja vēl arī Aleksandrs Jakovļevs/Valerijs Maslovs (“Honda Civic Type R”) – viņi finišēja 32. vietā, bet 2WD klasē bija astotie.

2WD+ klasē uzvarēja Neda Radišauska (BMW) ekipāža, 2WD vērtējumā pirmo vietu izcīnīja Mants Kutka (“Volkswagen Polo”), bet starp HISTORIC braucējiem pirmais bija Dovils Čiutele (“Lada 2105 VFTS”).