Grjazins ar SRT komandu startēs Čehijas rallija čempionāta posmā

24/03/2021 |

Foto: Facebook.com/gryazin.nikolay

Šajā nedēļas nogalē Čehijas rallija čempionāta pirmajā posmā “Valašská Rally” startēs krievu pilots Nikolajs Grjazins, bet viņa mašīnu apkalpos latviešu komanda “Sports Racing Technologies”.

Asfalta rallijs “Valašská Rally” būs ne viens Čehijas čempionāta, bet arī Centrāleiropas rallija kausa izcīņas pirmā posma sacensības. Sestdien braucējiem būs jāaizvada seši ātrumposmi, bet vēl četri – svētdien. Kopumā ar laika kontroli tiks veikti vairāk nekā 140 kilometri.

Grjazins uz starta izies ar savu “Volkswagen Polo GTI R5” sacīkšu auto, ko šosezon izmanto startiem pasaules čempionātā. Nākamais WRC posms notiks Horvātijā pa asfalta segumu, līdz ar to sacensības Čehijā tiks izmantotas, lai labāk sagatavotos svarīgākajām cīņām. Sportista mašīnu šogad apkalpo dažādas komandas, atkarīgā no konkrētajām sacīkstēm, un šoreiz tā būs latviešu SRT.

Kopumā startam pieteikušās vairāk par 70 ekipāžām, un Grjazina spēcīgākie konkurenti būs titulētais un pieredzējušais čehu pilots Jans Kopeckis (“Škoda Fabia Rally2 evo”), kuram tās būs pirmās rallija sacensības sezonā, Vaclavs Pehs juniors (“Ford Focus RS WRC ’06”), Jans Černijs (“Škoda Fabia Rally2 evo”), Filips Marešs (“Škoda Fabia Rally2 evo”), Miroslavs Jakešs (“Škoda Fabia R5”) un citi.

Jau ziņots, ka cits WRC2 pasaules čempionāta dalībnieks, pērnās sezonas čempions Madss Ostbergs ar jauno “Citroen C3 Rally2” mašīnu, gatavojoties turpmākajiem startiem, piedalīsies Rumānijas čempionāta pirmajā posmā “Rally Brasov”, kas arī notiks uz asfalta. Piektdien tiks veikti pirmie pieci, bet sestdien – vēl trīs ātrumposmi, bet to kopgarums sastādīs 118 kilometrus. Viņam galvenais konkurents būs pēdējo trīs gadu Rumānijas čempions Simone Tempestini (“Škoda Fabia R5”).

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool