Divas mašīnas Itālijas rallijā pēc avārijas ielido dziļā gravā

28/04/2021 |

Foto: Italy24news.com

Pamatīgs negadījums pagājušās nedēļas nogalē notika kādās rallija sacīkstēs Itālijā, kad pēc divu mašīnu sadursmes spēkrati iekrita dziļā gravā. Par laimi, sportistiem izdevās izvairīties no savainojumiem.

Nacionāla mēroga sacensības “Rally Valli Ossolane” tika aizvadītas 24. un 25. aprīlī Pjemontas reģionā, kas atrodas Itālijas ziemeļrietumos. Braucējiem tajās bija jāaizvada pieci asfalta ātrumposmi, kopumā 54 kilometru garumā.

Šis rallijs notika jau 57. reizi, bet viens no ātrumposmiem kalnainajā apvidū pirmo reizi risinājās virzienā lejup, un tajā arī notika smagais negadījums. Daniele Besteti ar savu “Renault Clio” piedzīvoja avāriju, ietriecoties metāla barjerā, bet, kad abi ekipāžas braucēji jau bija izkāpuši no savas mašīnu, īsu brīdi vēlāk spēkratam uztriecās Matijas Koronas vadītais “Peugeot 106 Rallye”.

Rezultātā barjera tika pārrauta un abas mašīnas ielidoja aptuveni desmit metrus dziļā gravā. Ja pirmajā auto neviens neatradās, otrajā bija divi cilvēki, kuri piedzīvoja pamatīgu izbīli, bet incidentā tika cauri bez savainojumiem. Paši arī saviem spēkiem spēja izkļūt no avarējušās mašīnas.

Jāpiebilst, ka Besteti ir jau aptuveni 20 gadus ilga pieredze rallijā, kamēr Koronam šis bija pirmais rallijs karjerā.

Kopumā uz starta izgāja 99 ekipāžas, no kurām gandrīz 20 cīņā devās ar jaudīgajiem R5 klases auto. Uzvaru sasniedza Davide Kafoni ar “Škoda Fabia Rally2 evo”, kurš vienreiz bijis redzams arī pasaules rallija čempionātā, kad 2019. gada Montekarlo rallijā ar “Škoda Fabia R5” ierindojās 12. vietā savā klasē un 19. vietā absolūti.

Brutto incidente in gara 😢😔
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#peugeot
#peugeot106
#peugeot106gti
#peugeot106rallye…

Posted by Team Saxo&106 Italia on Svētdiena, 2021. gada 25. aprīlis

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool