Zināmi minirallija sezonas uzvarētāji, līdz apelācijas izskatīšanai apturēti rezultāti 4WD+ un komandu vērtējumā

Ar miniralliju “Latvija”, kas sestdien,18.oktobrī norisinājās gan Biķernieku trasē, gan Jūrmalas pilsētas ielās, ir noslēgusies šī gada minirallija kausa izcīņa un noskaidroti arī sezonas uzvarētāji.

1600 klasē gada kopvērtējuma uzvarētāji ir Armands Cīrulnieks ar Andri Šņukutu. Otrajā vietā Mārtiņš Vītols, kurš šosezon ir startējis ar stūrmaņiem Tomu Sproģi un Māri Ruņģi, trešie Mārtiņš Stanke/Edijs Stanke.

2WD ieskaitē noslēdzošajā posmā izcīnītā uzvara pirmo vietu kopvērtējumā nodrošināja Raivim Garozam un Uldim Fjodorovam, aiz viņiem palika igauņu ekipāža Karels Tolps/Prīts Guļajevs un Miks Ķenavs ar Armandu Ķenavu.

Valts Zvaigzne un Mārtiņš Ozoliņš šogad ir triumfējuši 4WD klasē, esot klases līderi četros no sešiem notikušajiem minirallija posmiem. Otrajā vietā Artis Upītis ar Gintu Dzeni, bronza Edgaram Avenam un Aigaram Bajāram.

Starp junioriem uzvara Mārtiņa Seska/Andra Kārkliņa ekipāžai, otrie Kristaps Skrodis un Mārtiņš Meldrājs, bet trešie Zigmārs Lapa ar Jāni Teteri.

Rezultāti 4WD+klasē pagaidām nav apstiprināti, jo pēc minirallija “Latvija 2014” tika saņemts protests no šajā ieskaitē braucošas ekipāžas, savukārt, saskaņā ar LAF kodeksa 12.17.punktu, ir iesniegta apelācijas prasība.

Ņemot vērā to, ka iesaistītie dalībnieki startē arī komandu vērtējumā, līdz LAF Apelācijas tiesas lēmumam nevar tikt apstiprināti arī šīs sacensības komandu rezultāti.

Visi minirallija kopvērtējuma rezultāti atrodami šeit.

Info, foto: Dace Janova,LAF SAK preses sekretāre

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *