Minirallijam nākošgad plānoti 7 posmi, šīgada uzvarētājus apbalvos 16. novembrī

Kā informē LAF Standartautomobiļu komisijas padomes priekšsēdētājs Juris Mūrnieks, patreiz jau ir zināmi datumi vairākiem minirallija posmiem nākamajā sacensību sezonā.

Minirallijs 2015.gadā startēs ar ziemas sacensībam „Madona”, kuras paredzētas 24.janvārī. Gadījumā, ja laika apstākļi nebūs gana piemēroti, organizatori ir paredzējuši arī rezerves datumu 31.janvārī.

Nākamais minirallija kausa izcīņas posms „Kalnamuiža”notiks 2.maijā Kurzemē. 6.jūnijā minirallijs vēlreiz atgriezīsies Madonas pusē, kur, tāpat kā šajā sezonā, tas būs viena no pilsētas svētku sastāvdaļām.

Pagaidām vēl nav skaidri miniralliju, kas plānoti Gulbenē, Alūksnē un Priekulē, norises laiki. Tuvojošās sezonas noslēgums minirallija kausa izcīņā būs sacensības „Latvija” un norisināsies oktobrī.

Kamēr vēl tiek precizēts jaunās sezonas sacensību kalendārs, 2014.gada sezonas labākie braucēji saņems balvas LAF SAK apbalvošanas pasākumā jau šosvētdien, 16.novembrī.

1600 klasē pirmie gada kopvērtējumā ir Armands Cīrulnieks/Andris Šņukuts, otrie Mārtiņš Vītols/Toms Sproģis un Māris Ruņģis, trešie Mārtiņš Stanke/Edijs Stanke.

2WD ieskaitē pirmā vieta Raivim Garozam/ Uldim Fjodorovam, otrie Karel Tolp/Priit Guljajev, trešajā vietā Miks Ķenavs un Armands Ķenavs.

4WD klasē 2014.gada ātrākā ekipāža ir Valts Zvaigzne ar Mārtiņu Ozoliņu, otrie Artis Upītis/Gints Dzenis, trešie Edgars Avens/Aigars Bajārs.

4WD+ vērtējumā uzvara Tomam Lielkājim/Valteram Sīpolam, otrie Ivars Velme/Māris Dunda, trešajā vietā Ronalds Baldiņš un Vilnis Stafeckis.

U18 vērtējumā svētdien tiks apbalvoti pirmo divu vietu ieguvēji sezonas kopvērtējumā – Mārtiņš Sesks/Andris Kārkliņš un Kristaps Skrodis/Mārtiņš Meldrājs.

Starp komandām pirmo vietu ir izcīnījuši „Mārupe Rally Team”, otrajā vietā „Rude Racing” un trešajā – „Cēsis Svētavots Team”.

Visi minirallija 2014.gada kopvērtējuma rezultāti atrodami šeit.

Info, foto: Dace Janova,  LAF SAK preses sekretāre

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *